اخبار کوتاه خارجی
 

بازگشت اجباری بیل به تاتنهام با حکم زیدان

ستاره ولزی رئال مادرید به صورت قرضی به تاتنهام تیم سابقش برمی گردد.به گزارش خبرگزاری فارس، نشریه سان انگلیس خبر داد که گرت بیل، ستاره ولزی رئال مادرید از لیست این تیم با تصمیم زیدان خارج شد و او به صورت اجباری به تیم سابقش تاتنهام برخواهد گشت.بیل قرار است به صورت قرضی به مدت یک فصل به تاتنهام منتقل شود و به دستمزد ۲۵۰ هزار پوند هفتگی رضایت داده است. باشگاه انگلیسی برای یک فصل ۱۰ میلیون یورو به رئال بابت بیل پرداخت می کند.دستمزد کنونی بیل در رئال ۶۰۰ هزار پوند در هفته است ولی اکنون به یک سوم حقوقش رضایت داده تا به تاتنهام برگردد. بیل در سال ۲۰۱۳ از تاتنهام به رئال آمده بود.

غیبت ستاره اسپانیا در جام جهانی بسکتبال

پائو گسول به دلیل جراحی پای خود،جام جهانی ۲۰۱۹ بسکتبال چین را از دست داد و تیم اسپانیا راکه با ایران همگروه است ، همراهی نخواهد کرد.به گزارش ایسنا و به نقل از آس، سرخیو اسکاریولو، سرمربی تیم ملی بسکتبال اسپانیا در یک مصاحبه گفت که پائو گسول در جام جهانی بسکتبال ۲۰۱۹ چین حضور نخواهد داشت. سرمربی اسپانیایی در این باره گفت: این هفته وضعیت گسول را بررسی کردم و متوجه شدم که نمی‌تواند ما را در جام جهانی همراه کند. او بازیکن مهمی برایمان محسوب می‌شد و نبودش اتفاق بدی برای تیم ملی است.سرمربی تیم ملی اسپانیا در پایان اظهار کرد: نبود گسول در تیم ملی یک فقدان بزرگ خواهد بود چون او بازیکنی ارزشمند و یک رهبر بزرگ محسوب می‌شود. برای نخستین بار است که در یک تورنمنت بزرگ ناوارو و گسول را در اختیار نداریم.

ناواس به خاطر پسر زیدان قربانی می شود

گزارش رسانه های اسپانیایی حاکی از آن است که سرمربی فرانسوی رئال برای اضافه کردن نام پسرش به عنوان گلر دوم تیم، عذر کیلور ناواس را خواسته و به عبارتی گلر کاستاریکایی کهکشانی ها را قربانی کرده است.به گزارش ایرنا، روزنامه کارکا اسپانیا نوشت: زین الدین زیدان سرمربی رئال مادرید از زمان بازگشت به نیمکت کهکشانی ها برای دومین دوره خانه تکانی گسترده ای را مد نظر قرار داده است.تعدادی از بازیکنان رفتنی هستند و تعدادی دیگر پشت درهای سانتایگو برنابئو منتظر اشاره مرد فرانسوی.کیلور ناواس یکی از بازیکنانی است که سرنوشت شومی در انتظارش است.مارکا در گزارشی مدعی شد که زیدان، به ناواس اطلاع داده است که او می تواند در تابستان از رئال جدا شود؛ این در حالی است که مرد فرانسوی لوکا زیدان پسر خود را برای پوشیدن پیراهن شماره ۲ دروازه کهکشانی ها پیشنهاد داده و قصد دارد وی را به مادرید بیاورد.

خیز یوونتوس برای شکار پپ

باشگاه یوونتوس در انتظار محرومیت سیتی است تا سرمربی‌ این تیم انگلیسی را جذب کند.به گزارش خبرگزاری فارس نشریه نیویورک تایمز آمریکا خبر داد که باشگاه یوونتوس منتظر محرومیت منچستر سیتی از حضور در لیگ قهرمانان اروپا است تا به دنبال جذب گواردیولا، سرمربی این تیم بیفتد.

در صورت محرومیت سیتی از حضور در لیگ قهرمانان اروپا انتظار می رود پپ با سیتیزن ها ادامه همکاری ندهد و بانوی پیر در کمین نشسته تا سرمربی اسپانیایی را به تورین بیاورد.آینده آلگری با بیانکونری در هاله ای از ابهام قرار دارد و مسئولان باشگاه تورینی تصمیم نهایی درباره سرمربی تیم را نگرفته اند.

Email this page

نسخه مناسب چاپ