نمایش «صندلی‌ها» به مرضیه برومند تقدیم شد | Ettelaat International Newspaper

صفحه اصلی » فرهنگی-هنری » نمایش «صندلی‌ها» به مرضیه برومند تقدیم شد

نمایش «صندلی‌ها» به مرضیه برومند تقدیم شد

 

مرضیه برومند ، کارگردان سینما و تلویزیون پس از تماشای نمایش «صندلی‌ها» گفت:«من اصلاً این متن را دوست ندارم و زیاد طرفداریونسکو نیستم اما خانم طریقی نمایش خود را خیلی خلاقانه و آوانگارد کارکرده است».به گزارش روابط‌عمومی گروه، سه‌شنبه ششم مردادماه، نمایش صندلی‌ها به نویسندگی،طراحی و کارگردانی طلیعه طریقی میزبان «مرضیه برومند» بود . این کارگردان پیشکسوت آثار عروسکی پس از تماشای نمایش،کارگردان و گروه اجرایی را ستود و گفت:«شیوه اجرایی نمایش خیلی خلاقانه و فوق‌العاده بود.خانم طریقی خیلی دقیق،حساب‌شده و هنرمندانه کارکرده بود،ولی فکر می‌کنم کاش این شیوه را برای متن دیگری به کار می‌گرفت.با این حال، نمایش صندلی‌ها یک نمایش خیلی خلاق،آوانگارد و خاص است».
همچنین «رامین کهن» کارگردان جوان تئاتر عروسکی که شب پیش مهمان این نمایش بود،درباره اجرای صندلی‌ها گفت:«من در جشنواره هم این نمایش رادیده بودم و همان موقع به نظرم خیلی خوب آمده بود. بازی بازیگران فوق‌العاده بود اما بیش‌ترین عنصری که در نمایش قابل توجه بود،طراحی کارگردان در تناسب با چیدمان صحنه بود. »اجرای نمایش صندلی‌ها در ششم مرداد به مرضیه برومند تقدیم شد.
«صندلی‌ها» که با نویسندگی،طراحی و کارگردانی طلیعه طریقی از یکشنبه ۲۸تیرماه در سالن انتظامی خانه هنرمندان روی صحنه رفته،اقتباسی ازنمایشنامه اوژن یونسکو به همین نام و نمایش برگزیده سیزدهمین جشنواره بین‌المللی عروسکی دانشجویان بوده و در پنجمین جشنواره بابل،رومانی شرکت داشته است.
مهناز خطیبی، مهدی شاه‌پیری و محمد بحرانی در این نمایش ایفای نقش می‌کنند.


Scroll To Top