بن بست تفرقه افکنان | Ettelaat International Newspaper

صفحه اصلی » يادداشت » بن بست تفرقه افکنان

بن بست تفرقه افکنان

یادش بخیر! روزی که در نسل من برای اولین بار، تصویری زیبا و عاطفی کودکی در کنار امام خمینی(ره) دست به دست چرخید، حجه‌الاسلام و‌المسلمین سید علی خمینی نوه امام و فرزند سوم حجه‌الاسلام والمسلمین سید احمد خمینی. ایشان اخیرا در سالگرد آیت‌الله صالحی مازندرانی سخنانی صریح و قابل تحسین داشته که مرورش به نظرم لازم آمد‌:
*در انتخابات خبرگان برادرم (سید حسن) رد صلاحیت شد و ربطی هم به مساله امتحان نداشته، اما ایشان حتی یک کلمه از رهبری و نظام گلایه نکردند.خانواده امام، پشت سر رهبری بوده و هست و جدا کردن بیت امام و رهبری به سود منافقین و آمریکاست.
اگر امام نبود خیلی ازاین مسئولان هیچی نبوده و هیچی نداشتند، دشمنان ما نشسته‌اند که بین بیت امام و نظام اسلامی‌فاصله بیندازند و هر وقت حسن خمینی با رهبری جلسه دارند از داخل و خارج کشور گراهایی می‌دهند که بین او و رهبری جدایی بیندازند*
تحلیل صحبت‌های یکی از اعضای بیت شریف امام قطعا به فرصتی بیشترنیاز دارد؛ صحبت‌هایی با بارقه عشق و امید برای دوستداران امام، نظام اسلامی‌‌و رهبر معظم انقلاب. واقعیت تلخ این است که برخی با سوء نیت،بیت بنیانگذار انقلاب، امام راحل را از بیت رهبر معظم انقلاب جدا جلوه می‌دهند و در مقاطعی بعضا حساس نیز حول این مدار بسته چرخیده‌اند که شوربختانه شعف دشمنان با توهم ایجاد یا وجود تفرقه بین خانواده بزرگ انقلاب اسلامی‌را به دنبال داشته است. از سویی خوشبختانه این القائات موهوم و از ریشه بی‌اساس، در باور مردم هیچ جایگاهی نداشته، زیرا بزرگانی نظیر یادگار امام و آقای‌‌هاشمی‌رفسنجانی از یاران و دوستان رهبر انقلاب هستند و رابطه‌ای صمیمی‌و گرم برخلاف فضاسازی‌های منفعت طلبان تفرقه خواه بین این عزیزان با ولی فقیه عزیزمان وجود دارد.
صدای رسای سید علی خمینی و کلام درهم تنیده با شعور و باور انقلابی‌اش مبنی بر حضور قاطع بیت امام پشت سر رهبری می‌تواند سرفصلی تازه برای عقلای سیاست و برنامه‌ریزان اتاق‌های فکر در احزاب و همه گروه‌های معتقد و ملتزم به اصل نظام باز کند تا باب مسموم و ضایعه بار این گونه القائات دشمن شادکن برای همیشه بسته شود، زیرا هرچقدر وحدت بین قوا و مسئولان ارشد کشور بیشتر و جدی‌تر باشد، نتیجه مبارک آن در بخش‌های مختلف کشور‌، ملموس و مشهود خواهد بود. تجربه تاریخی و سی‌و‌اندی سال از پیروزی انقلاب اسلامی‌‌نیز نشان می‌دهد وحدت و یکپارچگی مردم و قوای مختلف نظام، در مقاطع مختلف ناکامی‌بدخواهان داخلی و دشمنان خارجی را رقم زده است.


Scroll To Top