‏۴ اوباش حین شرارت زمین‌گیر شدند | Ettelaat International Newspaper

صفحه اصلی » حوادث » ‏۴ اوباش حین شرارت زمین‌گیر شدند

‏۴ اوباش حین شرارت زمین‌گیر شدند

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری چهار تن از اراذل و اوباش محــدوده مسعودیه که اقدام به تخریب اموال عمومی کرده بود، خبر داد.
سرهنگ علیرضا لطفی در گفتگو با ایسنا، در این‌باره گفت: چندی پیش در تماس شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، ازحضور اراذل و اوباش در محدوده خیابان هشتم مسعودیه و تخریب اموال عمومی و خصوصی گزارشی واصل شد که بلافاصله تیمی از ماموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.
وی با اشاره به حضور ماموران در محل اظهار کرد:‌زمانی که ماموران به محل رسیدند چهار تن از اراذل و اوباش را در حال تخریب خودروها و در منازل و مغازه‌های شهروندان مشاهده کرده و برای دستگیری آنها اقدام کردند که طی آن هر چهار متهم با شلیک پلیس زمین‌گیر شده و به همراه سلاح‌های سردی که در دست داشتند به پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ منتقل شدند.
لطفی با بیان اینکه هر چهار متهم در بازجویی‌های انجام شده به جرم خود اعتراف کردند، گفت: همچنین پس از بررسی سوابق آنها مشخص شد هر چهار نفر از اراذل و اوباش سطح ۳ این محله هستند که پیش از این بارها به جرم شرارت دستگیر و راهی زندان شده‌اند.
رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با بیان اینکه این اقدام پلیس سبب رضایت خاطر شهروندان شد، اضافه کرد:‌هر چهار متهم برای رسیدگی قضایی به دادسرا منتقل شدند.


Scroll To Top