انهدام ۱۷ باند سرقت و دستگیری ۲۰۴ تن طی ۲۴ ساعت | Ettelaat International Newspaper

صفحه اصلی » حوادث » انهدام ۱۷ باند سرقت و دستگیری ۲۰۴ تن طی ۲۴ ساعت

انهدام ۱۷ باند سرقت و دستگیری ۲۰۴ تن طی ۲۴ ساعت

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران گفت: با اجرای طرح امنیت انتظامی و اجتماعی در غرب استان تهران طی ۴۸ ساعت گذشته، ۱۷۹ سارق دستگیر، ۲۲ باند سرقت منهدم و ۲۸۳ فقره سرقت کشف شد.
به گزارش ایسنا،سردار محسن خانچرلی با بیان اینکه مطالبات مردمی و انتظار مسئولان در خصوص امنیت اجتماعی به صورت پررنگ‌تر از سوی پلیس استان پیگیری می‌شود، گفت: با اجرای طرح امنیت انتظامی و اجتماعی و همچنین در بحث مبارزه با سرقت، طی ۲۴ ساعت گذشته با هماهنگی مقام قضایی در عملیاتی ویژه، ۲۰۴ سارق دستگیر و ۲۸۳ فقره انواع سرقت کشف شد.
وی با اشاره به متلاشی شدن ۱۷ باند سرقت در این عملیات توسط کارآگاهان پلیس، گفت: با در دسترس بودن سوابق موجود و پیگیری‌های صورت گرفته، محل اختفای این افراد شناسایی شد و تیم‌های عملیاتی پلیس غرب استان تهران در عملیات شب گذشته این افراد را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران، ادامه داد: در این عملیات، ۱۵ نفر از اراذل و اوباش دستگیر شدند که هر کدام دارای سوابق متعدد بودند.
سردار خانچرلی همچنین تصریح کرد:دستگیری ۶۳ خرده فروش مواد مخدر از دیگر دستاورد این طرح بود که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۶ درصد افزایش یافته است.
رئیس پلیس غرب استان تهران از افزایش ۲۵ درصدی دستگیری سارقان از ابتدای امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبرداد و گفت: پلیس با هرگونه ناهنجاری با اقتدار برخورد می‌کند و اجازه جولان به هیچ مجرمی را نخواهد داد.
سردار خانچرلی با اشاره به این که اجرای طرح امنیت انتظامی و اجتماعی در غرب استان تهران به طور مستمر و جدی در حال پیگیری است، گفت: با هماهنگی‌های انجام شده با مقام قضائی، تمامی متهمان پس از تکمیل پرونده به دادسرا معرفی شدند تا به جرایم آنها رسیدگی شود.


Scroll To Top