سارقان طلای بانوان در تالارهای عروسی یزد دستگیر شدند | Ettelaat International Newspaper

صفحه اصلی » حوادث » سارقان طلای بانوان در تالارهای عروسی یزد دستگیر شدند

سارقان طلای بانوان در تالارهای عروسی یزد دستگیر شدند

رئیس پلیس آگاهی استان یزد از دستگیری سارقان طلاهای بانوان در تالارهای عروسی شهر یزد خبر داد.‏
به گزارش روز سه‌شنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین رضایی با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعلام سرقت طلای بانوان از تالارهای عروسی در شهر یزد به ارزش دو میلیارد ریال، ماموران دایره سوم اداره مبارزه با سرقت به بررسی موضوع پرداختند.
وی ادامه داد: پلیس آگاهی با استفاده از ماموران زن و با کمک مالباختگان و برگزارکنندگان جشن عروسی با بررسی و بازنگری فیلم دوربین‌های مداربسته محل سرقت طلاها، تمامی شرکت کنندگان در این جشن‌ها را شناسایی کرد که در این بین هویت دو زن جوان شناسایی نشد.
رضایی ادامه داد: ماموران پلیس با به دست آوردن تصاویری از مظنونان به آلبوم متهمان سابقه دار مراجعه و موفق به شناسایی دو زن ۳۰ و ۲۴ ساله دارای سابقه کیفری شدند.
وی از انجام کار اطلاعاتی برای شناسایی مخفیگاه متهمان و دستگیری آنها خبرداد و گفت: متهمان در اداره پلیس به ۲۴ فقره سرقت طلای بانوان از تالارهای مختلف در شهر یزد و فروش این اموال به مالخر اعتراف کردند.
رضایی در خصوص شیوه و شگرد این دو زن سارق گفت: متهمان با حضور در تالارهای عروسی به اتاق‌های مربوط به وسایل بانوان مراجعه و اقدام به سرقت طلا و وسایل با ارزش از کیف بانوان کرده و در فرصتی مناسب از محل متواری می‌شدند.‏


Scroll To Top