نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه برگزار می شود
دهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه با استقبال خوب فعالان بازار سرمایه، بازار پول و صنعت بیمه کلید خورد و انتظار می‌رود در این دوره از نمایشگاه روند رشد هر ساله این نمایشگاه ادامه یابد.
به گزارش فارس، یاسر فلاح رئیس شورای اطلاع‌رسانی بازار سرمایه، با اشاره به فرآیند اجرایی دهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه (FINEX2017) )، گفت: دهمین دوره نمایشگاه بورس در تاریخ ۲۶ تا ۲۹ فروردین سال آینده برگزار می‌شود.
وی افزود: با توجه به اینکه تا برگزاری نمایشگاه حدود سه ماه فرصت باقی مانده است، جلسه‌‌ای با حضور مدیران کل روابط عمومی و امور بین‌الملل بانک مرکزی و بیمه مرکزی برگزار شده است، تا بخش‌های بانکی و بیمه‌ای نیز به صورت فعالانه در این رویداد حضور داشته باشند.
فلاح تصریح کرد: ارزیابی دوره‌های قبلی نمایشگاه انجام شده است و بر اساس آن برنامه‌ریزی برگزاری نمایشگاه سال آتی انجام شده است.
وی با بیان اینکه این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه صنعت مالی و سرمایه گذاری در سطح منطقه است، اضافه کرد: نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه از دوره چهارم در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و از آن زمان در تقویم بازاریابی شرکت‌های این حوزه قرار داشته است.
فلاح در ادامه تشریح رویداد فاینکس ۲۰۱۷ گفت: دوره دهم نمایشگاه با دو هدف افزایش آگاهی اجتماعی از صنعت مالی و آشنایی نزدیک اقشار مختلف مردم با خدمات مالی هر یک از بخش های بورس، بانک و بیمه تلاش می‌کند، تا شرایط برای هم افزایی صنفی، افزایش همکاری‌ها و ایجاد فرصت‌های همکاری برای یک سال آتی را فراهم آورد.
وی ادامه داد: برنامه‌هایی مانند جلب مشارکت شرکت‌های خارجی و برپایی کارگاه‌های آموزشی توسط آنها، رویداد استارت‌آپ‌ها، رونمایی از چند سامانه جدید آموزش عمومی و تخصصی، تجلیل از پیشکسوتان بازار سرمایه، برپایی کارگاه‌های آموزش و فرهنگسازی، غرفه کودک و نوجوان، تقویت اجرای مسابقه جذاب بورس کاپ، تقدیر از نهادهای مالی فعال و شفاف، بخش آثار تجسمی مرتبط با بازار سرمایه، حمایت از صندوق‌های نیکوکاری، افکارسنجی و ارائه محصولات واقعیت افزوده از اهم برنامه‌های فاینکس ۲۰۱۷ است.
مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بورس با دعوت از مشارکت‌کنندگان داخلی و خارجی برای حضور در این رویداد افزود: روند این نمایشگاه همواره رو به رشد بوده است و ما از مشارکت‌کنندگان داخلی تقاضا داریم، این نمایشگاه را با همکاران بین‌المللی خود در میان گذارند.
از سوی دیگر شرکت پتروشیمی خراسان در دوره ۹ ماهه سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۵، به هر سهم مبلغ ۶۱۱ ریال سود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۴ معادل ۴۵ درصد کاهش را نشان می دهد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، شرکت پتروشیمی خراسان در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۵، مبلغ یک هزار و ۹۳ میلیارد و ۷۰۲ میلیون ریال سود خالص شناسایی کرد و بر این اساس مبلغ ۶۱۱ ریال سود به هر سهم اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۴ معادل ۴۵ درصد کاهش را نشان می دهد.
«خراسان» سود انباشته پایان دوره را مبلغ یک هزار و ۲۵۸ میلیارد و ۳۸۳ میلیون ریال اعلام کرد.
یادآوری می شود سود خالص این شرکت پذیرفته شده در فرابورس در دوره منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۴، مبلغ یک هزار و ۹۸۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و سود به ازای هر سهم، یک هزار و ۱۰۸ ریال اعلام شده است.
همچنین این شرکت دلایل تغییرات واقعی دوره منتهی به ۳۰ آذر ۹۵ (حسابرسی نشده) را تشریح کرد.

Email this page

نسخه مناسب چاپ