شکست پارسه ۷ نفره در هفته هفدهم لیگ برتر والیبال
تیم هفت نفره پارسه مقابل جوانان کاله شکست خورد.
به گزارش ایسنا، هفته هفدهم لیگ برتر والیبال با دیدار عجیب تیم های کاله مازندران و پارسه تهران در خانه والیبال آغاز شد که این دیدار با برتری میهمان همراه شد.
تیم پارسه به دلیل اینکه مشکل مالی داشت در هفته گذشته دائماً در حال رفت و برگشت به لیگ بود و در این بازی هم فقط هفت بازیکن این تیم حاضر به بازی کردن شدند.
تقوی، خانی، عینی، مجرد،رسولی،افشار و براتی هفت بازیکنی بودند که برای پارسه بازی کردند.
شاگردان بهروز عطایی در تیم کاله با استفاده از شرایط بحرانی پارسه بازی را بهتر آغاز کردند و موفق شدند خیلی زود در ست اول ۱۵ بر ۱۰ از حریف پیش بیفتند. این فاصله امتیازی بیشتر هم شد و کاله ست اول را ۲۵ بر ۱۹ برنده شد. در ست دوم پارسه بدون مربی، امیدوار کننده ظاهر شد و بازی پایاپای پیش میرفت ولی کاله با سرویس های بهتر توانست اختلاف را بیشتر کند و ۱۶ بر ۱۲ پیش افتد. ضعف در پست پاسور برای پارسه بسیار مشهود بود. بازی هر چه به پایان ست نزدیک می شد کاله فاصله را بیشتر کرد و در نهایت ۲۵ بر ۱۸ پارسه را شکست داد. در ست سوم پارسه که از تمامی جنبه ها در این بازی تیم ناقصی بود در همان ابتدای ست ۴ بر صفر از کاله عقب افتادند. پارسه که یار جایگزین برای رفع خستگی بازیکنان داخل زمینش هم نداشت با اشتباهات مکرر در حمله و دریافت مواجه شد و در یک صحنه درگیری بین پاسور و بازیکن پشت خط زن این تیم رخ داد که ختم به خیر شد. با این شرایط نتیجه ۱۶ بر ۸ به سود کاله بود. در پایان کاله با برد ۲۵ بر ۱۶علاوه بر برنده شدن در ست سوم در مجموع سه بر صفر پیروز بازی باشد.
نتایج سایر بازیها :
‌شهرداری ارومیه ۳ – سایپا ‌‌ یک
هاوش گنبد ۳ – صالحین ورامین ۲
‌عمران ساری ۳ – شهرداری اراک ‌یک
پیکان تهران ۲– شهرداری تبریز ۳
‌خاتم اردکان صفر – بانک سرمایه ۳

Email this page

نسخه مناسب چاپ