اعضای کادر فنی تیم ملی والیبال معرفی شدند
اعضای کادر فنی تیم ملی والیبال ایران برای رویدادهای سال ۲۰۱۷ معرفی شدند.
به گزارش فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران در سال ۲۰۱۷ در چهار رویداد لیگ جهانی، قهرمانان قاره ها، قهرمانی آسیا و انتخابی جهان شرکت می‌کند. اردوی انتخابی این تیم از ۱۹ فروردین ماه با حضور ۱۴ بازیکن برای تست آغاز می‌شود تمرینات آماده سازی هم از ۲۷ فروردین با شرکت ۱۷ بازیکن به صورت رسمی شروع می‌شود.
اسامی کادر فنی تیم ملی والیبال ایران:سرپرست: امیر خوش خبر،سرمربی: ایگور کولاکوویچ،مربی: پیمان اکبری،کمک مربی: دراگان کوبیلسکی،بدنساز: دانیل میسیچ،پزشک: سیامک افروزی،مدیر رسانه‌ای: حمید احمدی نیا،آنالیزور: نوید مشجری
ماساژور: علیرضا پیشیاره
برنامه چهار رویداد پیش روی تیم ملی والیبال مردان به قرار زیر است:‌
۱- لیگ جهانی والیبال: دور مقدماتی لیگ جهانی سال ۲۰۱۷ از ۱۲ تا ۲۹ خردادماه با حضور ۱۲ تیم در سطح یک این رقابت ها برگزار می شود. مرحله نهایی لیگ جهانی نیز ۱۳ تا ۱۸ تیرماه در برزیل برگزار می شود.
۲- قهرمانی مردان آسیا: نوزدهیمن دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا ۲۰۱۷، از دوم تا دهم مردادماه در شهر سورابایا کشور اندونزی پیگیری می شود.
۳- انتخابی مردان جهان: مرحله نهایی مسابقات انتخابی مردان جهان در قاره آسیا در دو کشور ایران و استرالیا پیگیری می شود که رقابت های تهران از ۱۹ تا ۲۳ مردادماه سال ۹۶ برگزار می شود.
۴- قهرمانان قاره ها: مسابقات والیبال قهرمانان مردان قاره ها از ۲۱ تا ۲۶ شهریورماه به میزبانی ژاپن برگزار می شود.

Email this page

نسخه مناسب چاپ