محدودیت‌های ترافیکی نوروزی در محورهای شمالی کشور
جزئیات ممنوعیت و محدودیت های ترافیکی نوروزی در محورهای شمالی کشور اعلام شد.
به گزارش فارس با توجه به حجم فزاینده سفر در تعطیلات نوروز ۹۶ و به منظور افزایش ظرفیت تردد در محورهای مواصلاتی، تسهیل در عبور و مرور و ارتقای ضریب ایمنی تا روز ۱۴ فروردین سال آینده محدودیت های زیر در جاده ها اجرا می شود:
عبور و مرور انواع موتور سیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در تمامی آزادراه ها و بزرگراه ها و محورهایی که ضرورت ایجاب کند، ممنوع است.
همچنین در تمامی محورهای برون شهری که در ایام فوق ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون اعمال می شود، عبور و مرور انواع تریلر، کامیون و تانکرهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی یا دارای مجوز از پلیس راهور ناجا از این امر مستثنی بوده و ممنوعیت تردد این قبیل وسایل نقلیه فقط در راه هایی اعمال می شود که مقررات یکطرفه شدن عبور و مرور در آنها اجرا می شود یا ممنوعیت تردد در طول سال دارند.
همچنین تردد انواع تریلر،کامیون و کامیونت در تاریخ ۱۳ر۰۱ر۹۶ در تمام محورهای برون شهری کشور ممنوع است.
بنابر این گزارش، تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت کماکان در محور کرج – چالوس و بالعکس ممنوع است.
همچنین تردد انواع وسایل نقلیه در محور کرج – چالوس از ساعت ۱۲ روزهای ۴ ، ۱۱ ، ۱۲ ، ۱۳ و ۱۴ر۰۱ر۹۶ تا ساعت سه بامداد روز بعد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ همان روز تا سه بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.
از سوی دیگر، تردد انواع تریلر هم در محور هراز کماکان ممنوع است.در عین حال تردد انواع کامیون و کامیونت تا ساعت ۱۲:۰۰ بامداد مورخ ۰۶ر۰۱ر۹۶ و از ساعت هشت صبح روز ۱۰ر۰۱ر۹۶ تا ساعت دو بامداد روز ۱۵ر۰۱ر۹۶ از تهران به آمل و بالعکس ممنوع است.
تردد انواع وسایل نقلیه در محور هراز هم از ساعت ۱۴ روزهای ۴ ، ۵ ، ۱۲ ، ۱۳ و ۱۴ر۰۱ر۹۶ تا ساعت دو بامداد روز بعد از رودهن به آب اسک ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ساعت دو بامداد روز بعد در تاریخ های مورد اشاره از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء)‌ بصورت یکطرفه خواهد بود.
همچنین در محور فیروز کوه، تردد انواع تریلر و کامیون تا ساعت ۲ بامداد روز ۰۶ر۰۱ر۹۶ و همچنین از ساعت ۸ روز ۱۰ر۰۱ر۹۶ الی ساعت ۱۲ روز ۱۵ر۰۱ر۹۶ از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

Email this page

نسخه مناسب چاپ