برنامه هفته هشتم مرحله گروهی لیگ بسکتبال
میزبانی از پتروشیمی مدعی و صدرنشین، کار شهرداری گرگان را در هفته هشتم مرحله گروهی رقابت‌های باشگاهی بسکتبال سخت کرده است.
به گزارش مهر، مسابقات لیگ برتر بسکتبال باشگاه های کشور امروز با برگزاری دیدارهای هفته هشتم مرحله گروهی پیگیری می شود.
در این هفته از مسابقات، نفت آبادان و شهرداری تبریز، تیم های اول و سوم «گروه تیم‌های زوج» همراه با شیمیدر تیم سوم «گروه فرد» با قرعه استراحت روبرو هستند.
در غیاب این سه تیم، سه دیدار برگزار می‌شود که طی آن و در یکی از مهمترین دیدارها دو تیم دانشگاه آزاد و شهرداری کاشان برابر هم صف آرایی می کنند.
این دیدار به میزبانی دانشگاه آزاد و در تهران برگزار می شود. شاگردان فرزاد کوهیان در تیم دانشگاه آزاد که هفته گذشته در بندرامام مغلوب صدرنشین گروه خود (پتروشیمی) شدند، می توانند در پایان بازی این هفته، علاوه بر تثبیت جایگاهشان در رده دوم، فاصله خود را با تیم شیمیدر که این هفته بازی ندارد هم بیشتر کنند البته در صورتی که برنده بازی شوند.
در هر صورت این سومین رویارویی دو تیم دانشگاه آزاد و شهرداری کاشان در این فصل از مسابقات لیگ برتر است.
دانشگاه آزاد در دور سوم مرحله گروهی مغلوب کاشانی ها شده بود اما در دو دیدار رفت و برگشت این مرحله مقابل این تیم به برتری دست یافته بود.
از گروه تیم های فرد مسابقات باشگاهی بسکتبال، امروز یک دیدار دیگر هم برگزار می‌شود. شهرداری گرگان میزبان پتروشیمی در این بازی خواهد بود.
برای گرگانی ها که در هر سه دیدار گذشته این فصل از مسابقات مغلوب پتروشیمی شده بودند، این بازی و میزبانی آن قطعا سخت است.دیدار شهرداری اراک با نیروی زمینی هم تنها دیدار گروه تیم های زوج است که در این هفته از مسابقات برگزار خواهد شد.
نیروی زمینی پس از دو شکست در مرحله رفت و برگشت، موفق شد اراکی ها را در دور سوم مسابقات شکست دهد. حالا این تیم مصمم به تکرار این پیروزی است؛ هرچند می داند امتیاز کامل این بازی هم تاثیری در بهبود موقعیتش در رده چهارم ندارد.
برنامه دیدارهای (امروز ) هفته هشتم از مرحله گروهی:
دانشگاه آزاد – شهرداری کاشان
شهرداری گرگان – پتروشیمی
شهرداری اراک – نیروی زمینی

Email this page

نسخه مناسب چاپ