قوچان‌نژاد یک قدم تا آقای گلی فوتبال هلند
 

مهاجم ایرانی هیرنفین هجدهمین گل فصل خود را در شب باخت تیم‌اش برابر آژاکس به ثمر رساند تا به رده دوم برترین گلزنان لیگ هلند صعود کند.
به گزارش “ورزش سه”، هیرنفین با بهره‌مندی از رضا قوچان‌نژاد در آخرین مسابقه هفته سی و یکم لیگ اردویسه هلند در استادیوم آمستردام آره‌نا مهمان آژاکسی بود که در بازی رفت یک بر صفر از این تیم شکست خورد.
بعد از دو حمله جدی آژاکس در ابتدای مسابقه، سام لارسن، مهاجم هیرنفین با توپ‌ربایی از زمین خودی و جای گذاشتن دو مدافع، با یک پاس زمینی در عرض قوچان‌نژاد را در موقعیت خوب گلزنی قرار داد تا این ملی پوش ایرانی با ضربه پای راست در خلاف مسیر اونانا، توپ را به سمت چپ دروازه بزند و در دقیقه ۹ هیرنفین را پیش بیاندازد.در ادامه بازی هیرنفین کار سختی داشت و با دریافت ۵ گل، شکست سنگینی بعد از برد اخیرش به دست آورد. قوچان‌نژاد موفق شد در مسابقه مقابل آژاکس تعداد گل‌های خود را به عدد ۱۸ برساند و با اختلاف یک عددی نسبت به نیکولای یورگنسن، مهاجم فاینورد در رده دوم گلزنان لیگ اردیویسه هلند قرار گیرد.یاران گوچی با این باخت ۴۰ امتیاز و در رده هشتم لیگ اردیویسه ماندند و آژاکس در فاصله یک امتیازی فاینورد، جایگاه دوم خود را حفظ کرد.

Email this page

نسخه مناسب چاپ