تکرار بازی جنجالی خونه به خونه و نساجی مازندران در لیگ یک
کمیته انضباطی فدراسیون رای به تکرار دیدار دو تیم نساجی مازندران و خونه به خونه بابل در لیگ دسته اول داد.
به گزارش مهر، رای نهایی دیدار دو تیم نساجی مازندران و خونه به خونه بابل از هفته ۲۸ لیگ دسته اول فوتبال از سوی کمیته انضباطی اعلام شد.
دراین رای فرید یعقوب نیا مربی تیم نساجی مازندران به دلیل اعتراض مکرر به داور مستنداً به ماده ۶۶ آیین نامه انضباطی با تذکر تنبیه روبرو شد.
همچنین باشگاه خونه به خونه بابل به دلیل فحاشی و رفتار غیرورزشی تماشاگرانش مستنداً به بند ۳ ماده ۷۹ آیین نامه انضباطی به یک مسابقه محرومیت از حضور تماشاگران در اولین مسابقه خانگی با احتساب یک جلسه محرومیت اعمال شده ناشی از رای اول و نیز مبلغ ۲۰ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد. باشگاه نساجی مازندران هم به دلایل فوق به دو مسابقه محرومیت از حضور تماشاگران در اولین مسابقه خانگی و نیز مبلغ ۲۰ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد.
با توجه به اینکه نظریه اخیر داور مسابقه و نیز مستندات موجود در پرونده حکایت از این دارد که نیمه تمام ماندن مسابقه بدواً به جهت رفتار غیرورزشی تماشاگران هر دو تیم و نهایتاً با تصمیم و دستور مقامات محلی بوده و داور مسابقه دخالت مستقیم در تعطیلی مسابقه نداشته است، لذا کمیته انضباطی مستنداً به ماده ۲۳ آیین نامه انضباطی حکم به تکرار مسابقه مذکور بدون حضور تماشاگران (میزبان و میهمان) و با رعایت سایر تشریفات و موازین قانونی توسط کمیته برگزار کننده مسابقات صادر و اعلام کرد.
پارس جم در صدر جدول ایستاد
همچنین هفته سی و دوم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور با صعود تیم پارس جنوبی جم به صدر جدول و کمتر شدن شانس ملوان به پایان رسید.
نتایج کامل هفته سی ودوم :
سپیدرود رشت یک – ایرانجوان بوشهر یک
آلومینیوم اراک یک – گل گهر سیرجان یک
پارس جنوبی جم ۲ – ملوان صفر
فولاد یزد یک – نساجی مازندران صفر
مس رفسنجان یک – بادران تهران ۲
خونه به خونه بابل یک – فجر سپاسی یک
راه آهن یزدان یک – مس کرمان صفر
اکسین البرز یک – نفت مسجد سلیمان یک
استقلال اهواز صفر – خیبر خرم آباد یک

Email this page

نسخه مناسب چاپ