استاندار همدان: نقشه راه توسعه ایران در سایه امنیت ترسیم شده است
 

همدان-خبرنگار اطلاعات: استاندار همدان گفت: نقشه راه توسعه کشور به واسطه وجود امنیت در ایران، ترسیم شده است.
محمدناصر نیکبخت در مراسم روز ارتش در همدان اظهار کرد: امنیت از جمله مطالبات و خواسته‌های استراتژیک هر ملتی است چراکه در سایه امنیت دیگر نیازها قابل دسترسی است.
وی افزود: امروز ایران نه فقط از مرزهای جغرافیانی این کشور بلکه با اقتدار و سربلندی از مرزهای اسلامی نیز دفاع می کند و هر جایی که نیاز به کمک مستشاری ایران باشد از کمک به کشورها دریغ نمی کند.
استاندار همدان با بیان این که دست‌ها و چشم‌های زیادی نیازمند کمک مستــشاری ارتش و نظام مقتدر ایران اسلامی هســـتند، تاکید کرد: ایران اسلامی هیچگاه طالب بروز جنگ نبوده و رشادت و جانفشانی نیروهای مســلح به ویژه در هشت سال جنگ تحمیـلی با حمایت مردم، به جهانیان نشان داد که ایران در عرصه دفاع اجازه تجاوز هیچ کشـوری به ایران را نمی‌دهند.
وی اضافه کرد: توان رزمی و دفاعی نیروهای مسلح در کنار رشادت و جهاد آنان موجب شده مستکبران جهانی هیچگاه به خودشان اجازه تعرض به مرزهای ایران را ندهند.
نیکبخت با بیان این که ایران نیازی به مستشار خارجی ندارد، افزود: در گذشته یک گروهبان خارجی برای ارتش نقشه راه می‌داد اما امروز هیچ کشور شرقی و غربی نمی‌تواند برای نیروی مسلح ایران نقشه راه بدهد. استاندار همدان در ادامه سخنانش با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی، تأکید کرد: همه مردم به خصوص اهالی استان همدان حضور باشکوهی در این انتخابات خواهند داشت.
نیکبخت افزود: ملت ایران با رأی هوشمندانه شرایط لازم را برای امنیت در کشور فراهم می‌کنند.
*آمادگی نیروهای مسلح برای جانفشانی ارشد نظامی آجا و فرمانده پایگاه سوم شکاری شهید نوژه همدان در این مراسم گفت: پیام ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران آمادگی نیروهای مسلح برای جانفشانی در راه اسلام ، انقــلاب و میـــهن است.
امیر سرتیپ دوم خلبان رحمان افسری اظهارکرد: ۲۹ فروردین روزی است که بنیانگذار کبیر انقلاب در تصمیمی خردمندانه و با درایت موجب استمرار نظام اسلامی در ایران شدند.
فرمانده پایگاه سوم شکاری شهید نوژه همدان گفت: ارتش جمهوری اسلامی قبل از پیروزی انقلاب به انقلاب پیوست و پس از آن نیز حافظ انقلاب بوده و در هشت سال دفاع مقدس دوشادوش مردم رشادت‌های ماندگاری را برجای گذاشته است.
وی پیام مراسم روز ارتش را تبعیت نیروهای مسلح از فرامین فرماندهی معظم کل قوا و آمادگی کامل قوا برای دفاع از ارزشهای انقــلاب اسلامی د انســت واضافه کرد: ارتش دهه کنونی جمهوری اسلامی ایران، بر عهد و پیمان، اعتقاد و حفاظـــت از آرمان‌ها پایبند بوده و آماده جانفشانی برای ملت است.

Email this page

نسخه مناسب چاپ