فراخوان اعزام به خدمت فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها
سرویس خبر:‌ سازمان وظیفه عمومی ناجا، تمام مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاه‌ها را که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶هستند، به خدمت سربازی فراخواند.
این سازمان در اطلاعیه‌ای تمام مشمولان فارغ‌التحصیل دوره‌های کارشناسی و بالاتر و مشمولان گروه پزشکی سراسر کشور راکه برگ آماده به خدمت از سازمان وظیفه عمومی ناجا به تاریخ ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ دریافت کردند، برای اعزام به خدمت فراخواند.
مشمولان، موظف هستند شنبه ۲ اردیبهشت ۹۶، در محل و ساعتی که توسط این سازمان در برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده است، حضور یابند. حضور نیافتن به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده غیبت محسوب می‌شود.
آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح نشده‌اند، می‌توانند به نزدیکترین دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰) مراجعه و پس از دریافت برگ مذکور، بر اساس اطلاعات مندرج در آن، اقدام کنند.
مشمولان باید برگ‌های مربوط به اعزام به خدمت از جمله برگ آماده به خدمت، برگ واکسیناسیون، برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح و سایر مدارک مورد نیاز مانند شناسنامه و کارت ملی را هنگام مراجعه و اعزام به خدمت به همراه
داشته باشند.

Email this page

نسخه مناسب چاپ