وزیر دفاع:تروریست‌ها با سلاح‌های ساخت آمریکا هر روز جنایت می‌کنند
سرویس سیاسی – اجتماعی: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در واکنش به ادعای واهی وزیر دفاع آمریکا مبنی بر این که ایران در درگیری‌های یمن مداخله دارد و به حوثی‌ها موشک می‌دهد، گفت: امروز تروریست‌های تکفیری – وهابی با سلاح‌ها و مهمات ساخت آمریکا در اقصی نقاط جهان به ویژه سوریه و عراق جنایت می کنند.
به گزارش اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع، سردار حسین دهقان در این باره افزود: به وزیر دفاع آمریکا توصیه می کنم ابتدا تاریخ مجادله‌های نظامی دولت‌های پیشین آمریکا در ویتنام، عراق، سومالی، افغانستان و اخیرا در سوریه و یمن و جنایت‌های جنگی و ضد بشری صورت گرفته را مطالعه کنند و علت تلاش برای خلاصی از باتلاق‌هایی که نابخردانه، متکبرانه و سرمستانه برای خود ایجاد کرده اند را بررسی کنند، آنگاه به ریشه اتهام زنی‌های فعلی خود‌، پی خواهند برد.
وی با اشاره به این که وزیر دفاع آمریکا و سران به اصطلاح استراتژیست این کشور باید بدانند که دوره و عصر هفت تیرکشی، اتهام زنی، پرونده سازی و مداخله سازی از موضع حق به جانب گذشته است، گفت: این سخنان جابه جا کردن متهم با مدعی است. بهتر است ایشان و رهبران آمریکا در پی حل مسائل داخلی آن کشور باشند و به دنبال بحران آفرینی جدید و برافروختن شعله‌های جنگ در کره و خاورمیانه نباشند. دهقان خاطر نشان کرد:‌ ملت‌ها پیام اظهارات مکارانه و رذیلانه دشمنان خود را خوب دریافت می کنند، از این رو پاسخ ملت‌ها هم با اقدامات آنها تناسب دارد‌.

Email this page

نسخه مناسب چاپ