اخبار کوتاه خارجی
 

رئال مادرید با هت تریک رونالدو در نیمه نهایی
تیم فوتبال رئال مادرید در شبی که کریستیانو رونالدو هت تریک کرد در وقت های اضافه برابر بایرن مونیخ پیروزی پرگل ۴ بر ۲ را ثبت کرد و به مرحله نیمه نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا صعود کرد.
به گزارش مهر، تیم های فوتبال رئال مادرید و بایرن مونیخ سه شنبه شب دیدار برگشت خود در مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا را در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار کردند که در پایان رئال مادرید ۴ بر ۲ پیروز شد. این بازی در وقت معمول ۲ بر یک به سود بایرن تمام شد تا کار به وقت های اضافه کشیده شود.نیمه نخست این بازی با وجود حملات دو تیم با تساوی بدون گل خاتمه یافت.
با شروع نیمه دوم تیم بایرن مونیخ حملات خود را تداوم بخشید و در دقیقه ۵۳ به گل نیز دست یافت. رابرت لواندوفسکی از روی نقطه پنالتی دروازه رئال را گشود. در دقیقه ۷۶ بازیکنان بایرن مونیخ از رونالدو غفلت کردند و او هم سانتر کاسمیرو را با ضربه سر دیدنی خود درون دروازه نویر جای داد تا کار به تساوی کشیده شود.این گل دوام زیادی نداشت چرا که در دقیقه ۷۸ سرخیو راموس به اشتباه دروازه تیمش را گشود تا بایرن ۲ بر یک پیش بیفتد. بایرن مونیخ به بازی خوب خود ادامه داد تا اینکه ویدال در دقیقه ۸۴ با یک تکل بی مورد کارت زرد دوم را دریافت کرد و از بازی اخراج شد.رئال مادرید با شروع وقت اضافه در دقیقه ۱۰۵ بازی به گل تساوی دست پیدا کرد. بار دیگر رونالدو در میان مدافعان حریف صاحب توپ شد و با ضربه دقیق خود دروازه نویر را گشود. رئال مادرید توسط رونالدو در وقت اضافه دوم به گل سوم نیز رسید. در دقیقه ۱۰۹ بازی مارسلو با حرکتی انفرادی به عمق دفاع حریف زد و با پاس عرضی رونالدو را در موقعیت گلزنی قرار داد تا ستاره رئال مادرید هت تریک خود را تکمیل کند.
در دقیقه ۱۱۲ نوبت به مارکو آسنسیو رسید تا با حرکت انفرادی و ضربه دقیق خود برای چهارمین بار دروازه بایرن مونیخ را باز کند.بدین ترتیب تیم رئال مادرید در مجموع دو بازی رفت و برگشت برتری ۶ بر ۳ را ثبت کرد و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

پایان رویاهای لستر سیتی
همچنین تیم فوتبال اتلتیکو مادرید با وجود تساوی یک بریک در زمین لستر سیتی ( ورزشگاه کینگ پاور ) به مرحله نیمه نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا صعود کرد.
در نیمه نخست این دیدار اتلتیکو توسط سائول نیکز در دقیقه ۲۶ موفق شد دروازه تیم لستر سیتی را باز کند تا نیمه نخست با برتری شاگردان سیمئونه خاتمه یابد. در نیمه دوم تیم لستر در دقیقه ۶۱ توسط جیمی واردی به گل تساوی دست یافت.شاگردان سیمئونه که در بازی رفت هم یک بر صفر برنده شده بودند در مجموع ۲ بر یک پیروز شدند و به مرحله نیمه نهایی صعود کردند تا به رویاهای لستر سیتی برای حضور در جمع چهار تیم برتر اروپا پایان بدهند.

پیشنهاد ۵۵ میلیون یورویی پاریسی‌ها برای جذب سانچس
تیم متمول شهر پاریس حاضر است در ازای رقم سنگینی گلزن ناراضی آرسنال را جذب کند.
به گزارش فارس، در چند وقت گذشته اخبار زیادی در مورد ناراحتی آلکسیس سانچس از همکاری با توپچی‌های لندن انتشار یافته است. آخرین خبر در مورد فوروارد شیلیایی از حضور احتمالی وی در تیم پاری‌سن‌ژرمن حکایت می‌کند. مطابق اعلام سایت یاهو، سن‌ژرمن حاضر است در ازای رقمی بالغ بر ۵۵ میلیون یورو مهاجم ۲۸ ساله را در اختیار گیرد. قرارداد وی با تیم شهر لندن تا ژوئن سال ۲۰۱۸ است.او از سال ۲۰۱۴ در این تیم توپ می‌زند.

Email this page

نسخه مناسب چاپ