پنجمین رویارویی پتروشیمی و شیمیدر در لیگ بسکتبال
رقابت های بسکتبال لیگ برتر باشگاه های کشور امروز با برگزاری سه دیدار از هفته نهم مرحله گروهی پیگیری می شود.
به گزارش مهر، دیدار دو تیم پتروشیمی بندرامام و شیمیدر تهران یکی از مهمترین دیدارهای این هفته از مسابقات است که در ماهشهر برگزار می شود. البته اهمیت این بازی بیشتر از وضع فعلی دو تیم و نتیجه ای که در جایگاه آنها تاثیر گذار خواهد بود، به خاطر نیمکت مربیان شان است و اینکه مهران شاهین طبع و مصطفی هاشمی آن را در اختیار دارند؛ دو مربی که همیشه و در هر شرایطی جدال شاگردان‌شان حساس و تعیین کننده بوده است.
این برای پنجمین بار در این فصل از مسابقات است که‌ این دو مربی و شاگردان شان رو در روی هم قرار می گیرند. در هر چهار دیدار گذشته پتروشیمی برنده از زمین بازی خارج شد. تکرار این نتیجه در دیدار امروز، صدرنشینی این تیم در گروه فرد را محکمتر از همیشه خواهد کرد.
پیروزی برای شیمیدر هم فقط تثبیت جایگاه سومی را به همراه خواهد داشت وگرنه باعث صعود این تیم نمی شود.از گروه فرد مسابقات بسکتبال لیگ برتر امروز یک دیدار هم میان دو تیم شهرداری کاشان و شهرداری تبریز برگزار می شود. کاشانی‌ها میزبان این بازی هستند.همچنین در این هفته از مسابقات و در تنها دیدار برگزار شده از گروه زوج، نفت صدرنشین در دیدار خانگی به مصاف شهرداری تبریز می رود.
برنامه دیدارهای هفته نهم از مرحله گروهی رقابت های لیگ برتر بسکتبال باشگاه های کشور:
بازیهای امروز :
شهرداری کاشان – شهرداری گرگان
پتروشیمی بندرامام – شیمیدر
نفت آبادان – شهرداری تبریز

Email this page

نسخه مناسب چاپ