اخبار کوتاه داخلی
دعوت ۱۴ بازیکن به اردو تیم والیبال جوانان
سرمربی تیم والیبال جوانان ایران، ۱۴ بازیکن را به اردو سوم آماده سازی این تیم که از روز شنبه دوم اردیبهشت ماه شروع می‌شود، دعوت کرد.
در مسابقات والیبال مردان بازی های اسلامی این بازی‌ها ۱۲ کشور شرکت دارند که تیم والیبال جوانان با هدایت بهروز عطایی به عنوان نماینده ایران در این رقابت ها شرکت می‌کند.
علی رمضانی، مصطفی خلیلی، رسول آقچه لی، پوریا یلی، بیژن براتی طرقی، اسماعیل طالبی خامنه، علی اصغر مجرد، طیب عینی ثمرین، توحید صمدی، مهدی لطفی، اکبر ولایی، میربابک موسوی، شایان شاهسوند و میثم صالحی۱۴ بازیکن دعوت شده به اردو هستند . این مرحله از اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال جوانان از دوم تا شانزدهم اردیبهشت ماه به مدت ۱۵ روز پیگیری خواهد شد و ملی پوشان ۱۸ اردیبهشت ماه برای حضور در مسابقات والیبال چهارمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی راهی باکو پایتخت جمهوری آذربایجان خواهند شد.

دعوت از ۱۹ کماندار به اردو تیم ملی معلولان
نخستین اردوی آماده‌سازی تیم ملی تیروکمان معلولان امسال با حضور ۱۹ ورزشکار برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های معلولان، اولین مرحله از تمرینات ملی پوشان تیم تیر و کمان جانبازان و معلولان در سال جدید از روز یکشنبه سوم اردیبهشت آغاز می شود.
کمانداران دعوت شده روز شنبه دوم اردیبهشت در محل برگزاری اردو مستقر شده و از سوم اردیبهشت تمرینات خود را زیر نظر مجید کهتری سرمربی تیم ملی و جبرائیل عبادی مربی تیم ملی آغاز می کنند. در این اردو سعید اصغری گنجی به عنوان مربی بدنساز در کنار ملی پوشان حضور دارد. غلامرضا رحیمی(خوزستان)، ابراهیم رنجبر، پوریا جلالی پور، مجید کاکوش، سیده زهرا حسینی، محدثه کهنسال، محمدرضا زندی(تهران)، اصغر فتاحی فرادنبه (چهارمحال و بختیاری)، هادی نوری، سمیه رحیمی(اصفهان)، سینا منشازاده، سمیه عباسپور، زهرا نعمتی(کرمان)، احمد هاشمی(آذربایجان غربی)، رمضان بیابانی(مازندران)، زهرا دلخوش، زهره ابراهیمی، راضیه شیرمحمدی(خراسان رضوی)، فرزانه عسگری(آذربایجان شرقی)، ۱۹ کماندار دعوت شده به این اردو هستند.اولین مرحله از تمرینات تیم ملی تیر و کمان جانبازان و معلولان از ۳ تا ۱۲ اردیبهشت ماه با سرپرستی احمد شکری، برپا خواهد بود.

کاروان باشگاه الاهلی امارات با ۵۰ نفر به ایران می‌آید
باشگاه استقلال به منظور حضور کاروان تیم فوتبال الاهلی در تهران برای مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، اقدام به اخذ ۵۰ روادید برای اماراتی‌ها کرد.
به گزارش ایرنا، کاروان اعزامی باشگاه الاهلی برای دیدار با تیم فوتبال استقلال روز یکشنبه هفته آینده به تهران می‌آید تا خود را برای انجام این دیدار حساس در لیگ قهرمانان آسیا آماده کند. باشگاه الاهلی فهرستی ۵۰ نفره که شامل بازیکن، مربی، مدیران باشگاه و همراهان هستند را به منظور اخذ روادید به باشگاه استقلال ارسال کرد تا این باشگاه برای اخذ ویزای آنها اقدام کند.دیدار دو تیم استقلال و الاهلی در چارچوب هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا روز سه‌شنبه هفته آینده و از ساعت ۲۰:۱۵ در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

خداحافظی آرش برهانی‌ از دنیای فوتبال
آقای گل تاریخ باشگاه استقلال که ۹ سال با پیراهن این تیم به میدان رفت و افتخاراتی را هم کسب کرد با انتشار بیانیه‌ای از دنیای بازی کردن فوتبال خداحافظی کرد.
به گزارش مهر ، آرش برهانی از فوتبال خداحافظی کرد، در بیانیه احساسی او پیرامون زندگی ورزشی اش نوشته هایی می بینیم سراسر احساسی. برهانی ۲۸۳ بازی انجام داد و ۱۱۴ گل برای استقلال زد تا آقای گل همه تاریخ این باشگاه باشد.

تیم منتخب دو و میدانی ایران راهی چین می شود
تیم منتخب دو و میدانی ایران به منظور شرکت در مسابقات جایزه بزرگ آسیا تهران را به مقصد چین ترک کرد.
به گزارش ایسنا، تیم منتخب دو و میدانی ایران با هدف حضور در رقابت های دو و میدانی جایزه بزرگ آسیا صبح دیروز تهران را به مقصد چین ترک کرد. بر همین اساس فرزانه فصیحی، مریم طوسی، رضا قاسمی، علی ثمری، کیوان قنبرزاده، محمدرضا وظیفه دوست و مصطفی ابراهیمی ۷ ورزشکاری هستند که ترکیب تیم ملی کشورمان را در این دوره از رقابت‌های جایزه بزرگ آسیا تشکیل می دهند. مرحله نخست این دوره از رقابت‌ها روز دوشنبه ۴ اردیبهشت در شهر جیاژینگ چین، مرحله دوم روز پنجشنبه ۷ اردیبهشت در شهر جین هائو چین و مرحله سوم نیز روز یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه در تایپه ی تایوان برگزار خواهد شد.

Email this page

نسخه مناسب چاپ