اخبار کوتاه داخلی
 

تشدید آسیب دیدگی قدیمی رستمی
آسیب دیدگی کیانوش رستمی در آستانه رقابت‌های دسته ۸۵ کیلوگرم وزنه برداری جهان تشدید شد.
به گزارش ایرنا، کیانوش رستمی وزنه‌بردار ۸۵ کیلوگرم ایران که برای شرکت در مسابقات جهانی در آناهیم آمریکا به سر می‌برد، در تمرین مصدومیت قدیمی‌اش تشدید شد.رستمی قبلا از ناحیه زانو آسیب دیدگی داشت که در تمرین این آسیب‌دیدگی تشدید شد. علی مرادی، رئیس فدراسیون وزنه‌برداری در مورد مصدومیت رستمی گفت: متاسفانه آسیبی که از قبل داشت تشدید شده است و مقداری از ناحیه زانو ناراحت است. در این زمینه امروز با پزشکان مربوطه صحبت خواهم کرد تا وضع او مشخص شود. پزشک حاضر در سالن تمرین اعلام کرد رستمی تا روز مسابقه‌اش نباید فشار زیادی وارد کند.اکنون باید دید این مصدومیت به او اجازه وزنه زدن در روز مسابقه را می‌دهد یا خیر.رستمی و علی میری باید فردا روی تخته بروند.

حریفان ایران در والیبال قهرمانی جهان مشخص شدند
مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان سال ۲۰۱۸ پریروز در فلورانس ایتالیا قرعه کشی شد و تیم ملی والیبال ایران حریفان دور مقدماتی خود را شناخت.
به گزارش فدراسیون والیبال،نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان از ۱۹ شهریور تا ۸ مهر ۱۳۹۷ با حضور ۲۴ تیم به میزبانی دو کشور ایتالیا و بلغارستان برگزار می‌شود.سه شهر روسه، وارنا و صوفیه در بلغارستان و شش شهر باری، بولونیا، فلورانس، میلان، رم، و تورین در ایتالیا میزبانی این رقابت ها را بر عهده دارند. این رقابت ها در چهار گروه شش تیمی انجام می شود.
بر این اساس تیم ملی والیبال ایران در گروه چهارم با بلغارستان یکی از میزبان‌ها، لهستان قهرمان سال ۲۰۱۴، کوبا، فنلاند و پورتوریکو همگروه شد. ملی پوشان کشورمان بازی های دور مقدماتی خود را در شهر وارنا بلغارستان برگزار می کنند.

مازندران قهرمان کشتی آزاد نوجوانان ایران
تیم استان مازندران به عنوان قهرمانی رقابت‌های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی کشور در گروه الف که به ۱۰ تیم برتر کشور در اختصاص دارد رسید.
به گزارش ایسنا، رقابت‌های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی کشور در گروه الف، روزهای ۹ و ۱۰ آذر در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد و در پایان تیم استان مازندران به عنوان قهرمانی رسید؛ تیم‌های تهران و خراسان رضوی هم دوم و سوم شدند.

پیروزی مدعیان درلیگ برتر فوتسال
سه تیم مدعی مس سونگون،‌ گیتی‌پسند و تاسیسات دریایی در هفته بیستم لیگ برتر فوتسال مقابل حریفان خود به برتری رسیدند.
به گزارش ایسنا، هفته بیستم لیگ برتر فوتسال در حالی روز (پنج‌شنبه) برگزار شد که مس سونگون با برتری پرگل در مشهد، همچنان به پیشتازی خود در صدر جدول ادامه داد. مسی‌ها مقابل فرش‌آرای مشهد با نتیجه ۶ بر یک به برتری رسیدند و ۵۱ امتیازی شدند.
نتایج کامل بازی‌های هفته بیستم:
تاسیسات دریایی تهران – ارژن شیراز (لغو شد)
آذرخش بندرعباس ۴-شهروند ساری ۲
آتلیه قم ۵- هیات فوتبال قم صفر
شهرداری ساوه ۲- گیتی‌پسند۳
مقاومت قرچک صفر- مقاومت البرز ۲
فرش‌آرا ۱- مس سونگون ۵
پارسیان شهرقدس یک- حفاری اهواز ۵

نتایج هفته ششم لیگ برتر هندبال زنان
در هفته‌ ششم لیگ برتر هندبال زنان لارستان، تاسیسات و اصفهان به برتری رسیدند.
به گزارش ایرنا، در حساس ترین دیدارهای هفته ششم لیگ برتر زنان تیم شهید چمران لارستان مقابل تیم رده دومی نفت و گاز گچساران با نتیجه ۲۲ بر ۱۶ به پیروزی رسید و به رده دوم صعود کرد.
نتایج کامل هفته ششم لیگ برتر زنان:
تاسیسات دریایی ٢٦ – شهرداری شاهین شهر ٢١
بهمن بهبهان ١٩- هیات هندبال اصفهان ٢٣
شهید چمران لارستان ٢٢ – نفت و گاز گچساران ١٦
تیم هیات هندبال کردستان در این هفته استراحت داشت.
رده بندی سه تیم‌ برتر هندبال زنان:
۱- تاسیسات دریایی ۱۰ امتیاز
۲- شهید چمران لارستان ۸ امتیاز
۳- نفت و گاز گچساران ۸ امتیاز

Email this page

نسخه مناسب چاپ