کی‌روش: تیم ملی آماده سازی ویژه می‌خواهد
 

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران عنوان کرد که اگر مسئولان تحمل انتقادهای او را ندارند بهتر است او را اخراج کنند.
کارلوس کی‌روش در گفتگو با خبرگزاری رویترز، درباره مشکلاتش با مقامات فدراسیون فوتبال به صحبت پرداخت و عنوان کرد که اگر صحبت‌های او را قبول ندارند بهتر است که اخراجش کنند.
کارلوس کی‌روش ۶۴ ساله، گفت‌: نظر من این است که تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران نیازمند آماده‌سازی ویژه‌ در داخل است تا بتواند برای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه آماده شود. من اصلا ترسی از گفته‌هایم ندارم و کاری ندارم که آنها می‌خواهند من ساکت شوم. هواداران فوتبال در ایران شایسته این هستند که ما به بهترین شکل برای جام جهانی روسیه آماده شویم و افتخار و سربلندی را برای ایران به ارمغان بیاوریم. مهم نیست آنها می‌توانند من را اخراج کنند، ولی من نظر خودم را بیان‌ می‌کنم آن هم به خاطر هوادارانی که نیازمند چنین برنامه خوبی هستند.
سرمربی پرتغالی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در ادامه‌ صحبت‌های خود، گفت‌: قرعه تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران هیجان انگیز است و بازی‌های جالبی پیش رو داریم. بازی با تیم‌های خوبی همچون ‌اسپانیا، پرتغال و مراکش فرصت خوبی برای بازیکنان ما است که بتوانیم توانایی خودمان را به رخ همگان بکشیم و نشان دهیم که شایسته حضور در جام جهانی روسیه هستیم و مطمئن هستم که ما عملکرد خوبی در جام جهانی ۲۰۱۸ خواهیم داشت. ما کاملا برای رقابت به روسیه خواهیم رفت و فرقی نمی‌کند که در هر مسابقه‌ای چه چیزی رخ دهد. مطمئن هستم که هواداران از بازی‌های تیم‌ ‌ملی خوشحال می‌شوند. از نظر بازیکنان من مطمئن هستم که آنها از این که برابر ‌اسپانیا، پرتغال و مراکش بازی می‌کنند خیلی خوشحال هستند. چون فرصت خوبی برای ما است تا با تیم‌های بزرگ بازی کنیم.
اطمینان تاج برای تدارکات مناسب
همچنین «کارلوس کی روش» سرمربی تیم ملی ایران، در دیدار با «مهدی تاج» رئیس فدراسیون فوتبال به ضرروت آماده سازی مناسب در مسیر حضور در جام جهانی تاکید کرد.
تاج و کی روش که در روزهای اخیر ارتباط چندان دوستانه ای با یکدیگر ندارند و در گفتگوهای مختلف یکدیگر را به انجام مناسب وظایف خود دعوت می کنند، در مسکو نشستی را برگزار کردند.
تیم ملی فوتبال ایران پس از انجام قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ با تیم های مطرح اسپانیا، پرتغال و مراکش همگروه شد و همین امر تاج و کی روش که در قرعه کشی هم حضور داشتند را مجاب کرد تا نشستی برگزار کنند.
بنابر اعلام دیروز سایت فدراسیون فوتبال، این دیدار صمیمی در هتل «کراون پلازا» برگزار شد و مسائل مختلف مورد بحث قرار گرفت.
کی روش در این نشست بر تدارک مناسب تیم ملی برای حضور در جام جهانی تاکید کرد و گفت: در شرایط فعلی و با قرعه‌ای که نصیب تیم ملی شده، ضروری است تیم ملی را به خوبی آماده کنیم.
تاج هم در این دیدار دوساعته به سرمربی تیم ملی اطمینان داد که فدراسیون فوتبال تمام تلاش خود را خواهد کرد تا تیم ملی با بهترین تدارک به جام جهانی سال آینده برود.

Email this page

نسخه مناسب چاپ