فعالان اقتصادی عمان از توانمندی‌های صادراتی فارس دیدن کردند
شیراز ـ خبرنگار اطلاعات: مدیران یک هلدینگ اقتصادی و تجاری عمان به سرپرستی المهلب المعتصم مدیر این شرکت، به دعوت سازمان بسیج کارگری فارس و سپاه ناحیه احمدبن موسی(ع)، ضمن بازدید از توانمندی‌های صادراتی بخش میمند فارس و شهرستان کوار، از نزدیک با محصولات متنوع تولید شده کارخانه‌های این مناطق، آشنا شدند.
مدیر این شرکت اقتصادی عمانی در این بازدید گفت: در ارتباط با توانمندی‌های صادراتی فارس مطالبی را شنیده بودیم که امروز با بازدیدی که از کارخانه‌های میمند و کوار انجام گرفت، از نزدیک به این قابلیت‌ها بقین پیدا کردیم.
وی افزود: به جرات می‌توان گفت که تولیدکنندگان ایرانی از نظر فنی از عمان برتر هستند که امید است از این قابلیت‌ها در عمان نیز استفاده شود.
این فعال اقتصادی اضافه کرد: یکی از دلایل حضور در فارس و دیدار از کارخانه‌ها این بود که از نزدیک با روش و عملیات تولید آشنا شویم تا از تجربیات آنها استفاده کنیم.المعتصم همچنین گفت: در این بازدیدها نتایج بسیار خوبی به دست آمد که زمینه را برای همکاری بیشتر با صادرکنندگان فارس فراهم می‌کند و پس از جمع‌بندی نتایج حاصل از این بازدیدها، به یقین ارتباط با شرکت‌های ایرانی افزایش خواهد یافت.

Email this page

نسخه مناسب چاپ