«سنا» از احتمال تعقیب قضایی ترامپ خبر داد
سرویس خارجی:نایب رئیس کمیته قضایی مجلس سنای آمریکا اعلام کرد: توئیت ‎ها و اظهارنظرهای ترامپ، رسیدگی به پرونده روسیه را دچار وقفه می ‎کند و به همین دلیل قصد داریم علیه وی طرح اتهام کنیم.
در این رابطه،سناتور «دایان فاینشتاین» از احتمال طرح اتهام علیه ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به دلیل تلاش برای اطاله دادرسی در روند رسیدگی به پرونده تبانی با روسیه خبر داد و گفت: بخشی از مشکل از بابت توئیت‌های رئیس جمهوری است. فاینشتاین با اشاره به این که کمیته قضایی سنا در نظر دارد ترامپ را به دلیل مانع تراشی در اجرای عدالت تحت پیگرد قرار دهد.،گفت: این مساله در جریان اخراج جیمز کومی از ریاست اف‌بی‌آی بسیار پر رنگ می‌شود، زیرا از نظر من او به این دلیل اخراج شد که خواست از تحقیق درباره پرونده روسیه دست بردارد و این مانع‌تراشی در اجرای عدالت است. همچنین،«لیندسی گراهام »سناتور جمهوریخواه نیز با بیان این که، ترامپ مراقب توئیت کردن هایش باشد خطاب به وی گفت: توئیت ها و اظهارات شما در مورد تحقیقات کیفری به زیان خودت است.
در همین حال، «جان دود» وکیل شخصی ترامپ مسئولیت تنظیم یکی از توییت های وی در مورد برکناری «مایکل فلین»مشاور امنیت ملی سابق رئیس جمهوری را برعهده گرفت.

Email this page

نسخه مناسب چاپ