کی روش: برنامه های تیم ملی را با قدرت دنبال می‌کنیم
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران از برگزاری جلسه با رئیس فدراسیون ابراز رضایت کرد و گفت: حرف های خوبی در این نشست مطرح شد.
به گزارش مهر، کارلوس کی روش که پس از نشست عصر دیروز خود با مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال با خبرنگاران گفتگو می کرد ضمن بیان این مطلب به موارد مطرح شده در این نشست پرداخت.
وی در مورد اینکه آیا سوء تفاهم‌های شما با رئیس فدراسیون فوتبال برطرف شد یا خیر گفت: از اینکه جوادی به عنوان مدیر روابط عمومی فدراسیون انتخاب شده است بسیار خوشحالم و امیدوارم با حضور ایشان بتوانیم برنامه های تیم ملی را بهتر پیش ببریم.کی روش ادامه داد: جلسه دیروز ادامه جلسه من با تاج در مسکو بود. این فرصت فراهم شد که با تمرکز بیشتری برنامه های تیم ملی را مرور کنیم. به دلیل اینکه برنامه های تیم ملی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است در نشست با تاج به طور کامل این برنامه ها را مرور کردیم.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: با نظر خانواده فوتبال ایران موافق هستم که در گروه بسیار دشواری قرار گرفتیم و کار بسیار سختی پیش رو داریم. کار ما واقعا بسیار سخت است و همه باید کنار هم باشیم تا رسیدن به جام جهانی. برای موفقیت باید همه از برنامه های تیم ملی حمایت کنند. درست است که کار دشواری داریم اما هیچ چیز دور از دسترس نیست. صعود به مرحله بعدی جام جهانی غیرممکن نیست.
وی ادامه داد: کاری دشواری پیش رو داریم و نخستین کاری که باید انجام دهیم این است که بازیکنان را به طور کامل برای حضور در این رویداد بزرگ آماده کنیم. در اواخر امسال دو بازی خواهیم داشت که باید حریفان ما شبیه تیم های اروپایی یا آمریکای لاتین باشند. همچنین مشکل بزرگی خواهیم داشت و آن اینکه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در اردیبهشت
بر گزار می شود. به خاطر اینکه آن روزها فیفا دی نیست فقط باید از تیم های نزدیک و همسایه به عنوان حریف انتخاب کنیم. مثل تیم های ازبکستان و لبنان. سه بازی دوستانه دیدار برگزار می کنیم و سعی می کنیم با تیم هایی بازی کنیم که از شمال آفریقا باشند مثل مصر، تونس و یا الجزایر.

Email this page

نسخه مناسب چاپ