آغاز به کار جشنواره مردمی فیلم (عمار) در اصفهان
اصفهان ـ خبرنگار اطلاعات: چهارمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار در اصفهان آغاز به کار کرد و تا ۲۳ دی ادامه خواهد داشت. دبیر چهارمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار با اشاره به ارسال بیش از ۲۳۰۰ اثر به دبیرخانه این جشنواره گفت: از این شمار آثار ارسالی ۲۲۰۰ اثر برای شرکت در بخش مسابقه انتخاب شده است.معین مؤمنیان با بیان این که از ۷۰ کشور همچون عربستان، بحرین، مصر، سوریه، فلسطین و کشورهای آمریکای لاتین نیز اثر به این جشنواره ارسال شده است افزود: از میان آثار انتخاب شده ۷۰۰ اثر، خارجی بوده و ۱۵۰۰ اثر دیگر داخلی است. او با بیان این که آثار ارسالی در قالب فیلم داستانی، مستند، کلیپ، تیزر، فیلم‌های کوتاه و انیمیشن است اضافه کرد: بصیرت و حضور مردمی، تفکر شیعی و انقلابی مبتنی بر حکومت اسلامی و نقد درون‌گفتاری از موضوعات جشنواره است. دبیر چهارمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار افزود: براساس هیأت داوران در هر بخش یک اثر برگزیده و دو اثر قابل تقدیر انتخاب خواهد شد.

مؤمنیان با بیان این که مراسم پایانی چهارمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار ۲۳ دی در سالن سینما سپاهان اصفهان برگزار می‌شود افزود: آثار انتخاب شده جشنواره مردمی فیلم عمار در دانشگاه‌ها، آموزش و پرورش، مساجد، حوزه‌های علمیه، حوزه‌های عمومی، زندان‌ها، هیأت‌های مذهبی و کانون‌های فرهنگی و هنری اکران می‌شود.

او با اشاره به این که فیلم‌های جشنواره فیلم مردمی عمار در شهرستان‌های استان اکران می‌شود افزود: این فیلم‌ها در بیش از ۱۰۰ مکان در شهر اصفهان هم اکران خواهد شد.

Email this page

نسخه مناسب چاپ