اخبار کوتاه خارجی
 

رویاپردازی‌های پل پوگبا برای جام جهانی روسیه

ستاره خط میانی تیم ملی فرانسه امیدوار است به عنوان بهترین بازیکن جام جهانی روسیه انتخاب شود.

تیم ملی فرانسه یکی از با استعدادترین ترکیب‌های حاضر در جام جهانی روسیه را دارد ولی در انتخابی برابر سوئد شکست خورد و در خانه برابر لوگزامبورگ به تساوی بدون گل رسید تا خیلی‌ها را نسبت به حضور قدرتمند در جام جهانی مردد کند؛ اکنون خیلی‌ها فرانسه را یکی از مدعیان جدی قهرمانی می‌دانند و روی درخشش پوگبا حساب باز کردند.

پل پوگبا درباره حضور در جام جهانی گفت: می خواهم داخل و خارج زمین رهبر تیم ملی کشورم باشم و نقش محوری در تیم ایفا کنم. انتقادهایی که از من شده است را شنیدم و امیدوارم در جام جهانی پاسخ منتقدان را بدهم. من در دوره قبل جام جهانی پدیده رقابت‌ها شدم و به عنوان بهترین بازیکن جوان انتخاب شدم و این بار امیدوار هستم بهترین بازیکن جام شوم. برای من مهم نیست چه انتقادهایی می‌شود ما برای سربلندی و خوشحالی مردم و کودکان کشورمان تلاش می کنیم تا در جام جهانی نتایج خوبی به دست بیاوریم.

نیمار درباره آینده‌اش صحبت کرد

مهاجم پاری ‌سن‌ ژرمن پس از دریافت جایزه بهترین بازیکن سال لیگ یک فرانسه درباره آینده‌اش صحبت کرد.

به‌ گزارش آس، یکشنبه مراسم بهترین‌های لیگ یک فرانسه برگزار شد و نیمار جایزه بهترین بازیکن فصل را دریافت کرد.مهاجم پاری ‌سن‌ ژرمن پس از دریافت این عنوان درباره آینده‌اش صحبت کرد و گفت‌: مادرید یا یونایتد؟ همه می‌دانند من با چه هدفی این‌جا (پاریس) هستم. اکنون تنها به جام جهانی فکر می‌کنم و زمان مناسبی برای صحبت درباره انتقال‌ها نیست. کمی از این قضیه خسته شده‌ام. این اظهارات در حالی از جانب مهاجم برزیلی بیان‌ شد که ?? ساعت قبل ناصر الخلیفی (رئیس باشگاه پاری ‌سن‌ ژرمن) اعلام کرده بود نیمار ???? درصد در پاری ‌سن‌ ژرمن می‌ماند. فردای آن روز روزنامه‌ انگلیسی میرر نوشت که منچستریونایتد با رئال مادرید برای جذب نیمار رقابت خواهد کرد.

شباهت جهانبخش و محمد صلاح از نظر فیفا

حساب رسمی توئیتر فیفا به حضور علیرضا جهانبخش و محمد صلاح در تیم‌های ملی ایران و مصر واکنش نشان داد.به گزارش ایسنا، دو تیم ملی ایران و مصر از جمله تیم‌هایی بودند که فهرست اولیه خودشان را برای حضور در جام جهانی اعلام کردند.حساب رسمی توئیتر فیفا با اعلام این خبر از حضور دو ستاره در ترکیب دو تیم خبر داد. علیرضا جهانبخش، آقای گل این فصل لیگ هلند و محمد صلاح آقای گل این فصل لیگ انگلیس، در صدر فهرست تیم‌های ملی‌شان بودند.

رکورد بارسلونا خراب شد

تیم فوتبال «بارسلونا» در دیدار خارج از خانه برابر «لوانته» با حساب پنج بر چهار شکست خورد تا نخستین باخت فصل را تجربه کند.

بامداد دوشنبه در آخرین دیدار هفته سی و هفتم لیگ باشگاه های اسپانیا، بارسلونا که از هفته ها قبل قهرمانی خود را مسجل کرده است به میهمانی لوانته رفت و در غیاب «لیونل مسی» با نتیجه عجیب پنج بر چهار مغلوب شد.این نخستین شکست بارسلونا با هدایت «ارنتسو والورده» بود تا بارسلونا در فاصله یک هفته مانده به پایان لالیگا، رکورد منحصر به فرد خود را از دست بدهد.

Email this page

نسخه مناسب چاپ