اخبار کوتاه خارجی
 

مانچینی سرمربی ایتالیا شد

سرمربی سابق اینتر و منچسترسیتی به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایتالیا انتخاب شد تا جایگزین ونتورا شود.

به گزارش مدیاست، سرانجام فدراسیون فوتبال ایتالیا برای انتخاب جایگزین ونتورا به جمع بندی نهایی رسید. طبق اعلام رسمی فدراسیون فوتبال ایتالیا روبرتو مانچینی رسما به عنوان جایگزین ونتورا انتخاب شد تا هدایت آتزوری را بر عهده گیرد.مانچینی سابقه قهرمانی با اینتر در رقابت‌های سری Aو قهرمانی در لیگ برتر انگلیس با منچسترسیتی را در کارنامه دارد. این مربی با تجربه در گالاتاسرای هم مربیگری کرده و تا چند روز پیش سرمربی زنیت روسیه بود که البته قراردادش را با این باشگاه روسی فسخ کرد تا هدایت تیم‌ ‌ملی کشورش را بر عهده گیرد.

اظهار نظر زیدان در باره بازی امشب

سرمربی رئال مادرید معتقد است مارسی می‌تواند در فینال لیگ اروپا اتلتیکو مادرید را شکست دهد و به عنوان قهرمانی دست یابد.

به گزارش آس، زین‌الدین زیدان هیچ گاه طرفداری‌اش از مارسی را پنهان نکرده است. سرمربی رئال مادرید متولد این شهر است. سرمربی فرانسوی با وجود این که هرگز نتوانست برای مارسی بازی کند اما این تیم را از صمیم قلب دوست دارد.تیم محبوب زیدان امشب ساعت ۲۳:۱۵ در فینال لیگ اروپا به مصاف اتلتیکو مادرید، همشهری رئال مادرید می‌رود. به همین خاطر زین‌الدین پس از انجام یک بازی خیریه در فرانسه درباره فینال امشب گفت: رسیدن به فینال برای مارسی موفقیت بزرگی محسوب می‌شود. آن‌ها در این بازی‌ها فوق‌العاده ظاهر شدند. با این حال جزییات، برنده دیدار نهایی را تعیین می‌کند. دو تیم بزرگ با دو سبک متفاوت برابر هم قرار خواهند گرفت اما مارسی شانس پیروزی دارد.

ژرمن‌ها با یواخیم لوو تا ۲۰۲۲

سرمربی تیم ملی آلمان قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۲ تمدید کرد.

به گزارش کیکر، یواخیم لوو سرمربی تیم ملی آلمان که فهرست نفرات خود برای جام جهانی روسیه را اعلام کرد، قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۲ برای جام جهانی قطر تمدید کرد.یواخیم لوو که تاکنون حضور در جام‌های جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی و ۲۰۱۴ برزیل را در کارنامه دارد، از یک ماه دیگر در روسیه روی نیمکت تیم ملی آلمان خواهد نشست تا از عنوان قهرمانی دوره قبل دفاع کند.

موافقت باشگاه میلانی با فروش دوناروما

باشگاه میلان پیشنهادهای باشگاهای بزرگ برای جذب دوناروما را بررسی می‌کند تا بهترین را انتخاب کند. به نظر می‌رسد که جدایی این سنگربان جوان از روسونری جدی است. به گزارش مدیاست، جان لوئیجی دوناروما، لقب بوفون جدید فوتبال ایتالیا را یدک می‌کشد و جدی‌ترین گزینه برای جایگزینی بوفون در تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا است.سنگربان جوان میلان مورد توجه باشگاه‌های بزرگ اروپایی قرار گرفته است و باشگاه میلان به نظر می‌رسد که مشکلی برای فروش این دروازه‌بان ندارد اما رقم سنگینی را می‌خواهد.ماسیمیلیانو مرابلی، مدیر ورزشی باشگاه میلان گفت: هر باشگاهی که خواستار جذب دوناروما است پیشنهاد خود را ارائه دهد و ما آن را بررسی خواهیم کرد. از پاری ‌سن‌ ژرمن و رئال مادرید به عنوان مشتریان جدی جذب دوناروما سخن به میان می‌آید.

آلگری در یوونتوس می‌ماند
نایب رئیس باشگاه یوونتوس تاکید کرد که آلگری در تیم می‌ماند. او به ستایش از بوفون پرداخت و او را یک اسطوره واقعی دانست.

به گزارش گاتزتا دلو اسپورت، یوونتوس با هدایت آلگری توانست چهارمین قهرمانی پیاپی خود در رقابت‌های سری Aرا به دست آورد. خبرهایی درباره جدایی آلگری از یووه و حضورش در لیگ جزیره به گوش می‌رسد. پاول ندود، بازیکن پیشین یوونتوس و نایب رئیس این باشگاه، گفت‌: با قطعیت بگویم که آلگری در یوونتوس باقی می‌ماند و تیم را ترک نخواهد کرد. در حال‌ حاضر از موفقیت‌های که به دست آورده ایم لذت می بریم.

Email this page

نسخه مناسب چاپ