اخبار کوتاه خارجی
 

مصاف بایرن مونیخ- رئال مادرید و یوونتوس- بارسلونا
در لیگ قهرمانان اروپا
قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد و تیم های راه یافته به این مرحله حریفان خود را شناختند.
به گزارش ایسنا، قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در شهر نیون سوئیس برگزار شد و هشت تیم راه یافته به این مرحله حریفان خود را شناختند. در این مرحله دو دیدار بسیار جذاب برگزار خواهد شد که رئال مادرید با بایرن مونیخ دیدار می‌کند و یوونتوس هم با بارسلونا بازی خواهد داد.
قرعه کشی این مرحله لیگ قهرمانان به شرح زیر است:
اتلتیکومادرید – لسترسیتی
بوروسیا دورتموند – موناکو
بایرن مونیخ – رئال مادرید
یوونتوس – بارسلونا
رئال‌ مادرید و بایرن مونیخ در مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا ۱۰ بار برابر هم بازی کردند که هر کدام پنج بار به پیروزی رسیدند.
با این حال مادریدی‌ها در سه بازی اخیر خودشان برابر بایرن مونیخ سر بلند زمین را ترک کردند. یکی از معروف‌ترین بازی‌های دو تیم در نیمه نهایی سال ۲۰۱۴ بود که رئال‌ مادرید با هدایت آنچلوتی توانست بایرن مونیخ را چهار بر صفر ‌در هم بکوبد و حالا این مربی ایتالیایی هدایت تیم مقابل یعنی بایرن را بر عهده دارد و باید با زین الدین زیدان دستیار سابق خود که در حال‌ حاضر روی نیمکت رئال‌ مادرید نشسته است روبرو شود.
دو تیم بارسلونا و یوونتوس هم در فینال دو فصل قبل در برلین نیز برابر هم دیدار کردند که بارسلونا ۳ بر یک به برتری رسید و قهرمان شد.دیدار نهایی این دوره از رقابت ها قرار است در ورزشگاه میلینیوم شهر کاردیف ولز برگزار شود.

آنچلوتی: رئال را خوب می‌شناسم
سرمربی ایتالیایی بایرن گفت: رئال مادرید را مثل بقیه می‌شناسم و رویارویی با آن برایم هیجان‌‌انگیز است.به گزارش فارس، کارلو آنچلوتی از راه دور مراسم قرعه‌کشی لیگ قهرمانان اروپا را پیگیری کرد.وی وقتی فهمید شاگردانش در دور یک چهارم نهایی مسابقات با کهکشانی‌های رئال مادرید مواجه می‌شوند، نظرش را به اختصار بیان کرد.
کارلتو افزود: این بازی برای من خاص و هیجان‌انگیز است.البته دشوار هم است؛ اما ما به قدرت خود ایمان داریم و می‌خواهیم فاتح لیگ قهرمانان اروپا شویم. او که در سال ۲۰۱۴ رئالی‌ها را به مقام نخست اروپا رساند، افزود: امروزه دیگر در فوتبال، راز و رمزی پنهان نمی‌ماند، من همه تیم‌ها را در اروپا می‌شناسم.

قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا
قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا برگزار شد و تیم‌های راه یافته به این مرحله حریفان خود را شناختند.
به‌ گزارش ‌ایسنا، قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا عصر دیروز در شهر نیون سوئیس برگزار شد و هشت تیم راه یافته حریفان خود را شناختند. در حساس ترین بازی منچستریونایتد باید برابر اندرلشت بلژیک دیدار کند. قرعه‌کشی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا:
اندرلشت – منچستریونایتد
آژاکس – شالکه
سلتاویگو – خنک
لیون – بشیکتاش
فینال رقابت‌های لیگ اروپا در استکهلم سوئد برگزار می‌شود. رقابت‌های این مرحله هم اواخر فروردین ماه سال ۹۶ برگزار خواهد شد.

Email this page

نسخه مناسب چاپ