اخبار کوتاه داخلی
 

صالحی امیری: هیچ‌ ورزشکاری در انفجار آکادمی آسیب ندیده‌ است

رئیس کمیته ملی المپیک با اشاره به حادثه انفجار سه‌شنبه شب در آکادمی ملی المپیک گفت: هیچکدام از ورزشکاران اعزامی به بازی‌های آسیایی، در این حادثه آسیب ندیده‌اند،اما متاسفانه ۳ تعمیر کار در این حادثه جان باختند. به گزارش ایسنا، صالحی امیری با ابراز تاسف از وقوع این حادثه ناگوار و ابراز همدردی با خانواده داغدیدگان، گفت: اقدام برای در مدار قرار گرفتن چیلر هوایی تعمیر شده توسط پیمانکار در محیطی که نشتی گاز داشته و اتصال به برق علت انفجار بوده است.

دیدار هیات مدیره باشگاه استقلال با معاون رئیس جمهوری

«محمدباقر نوبخت» معاون رئیس جمهوری تاکید کرد: از هیچ کوشش و تلاشی برای نیل به اهداف عالی و درخشش باشگاه استقلال و کسب ستاره سوم و قهرمانی در قاره آسیا دریغ نخواهیم کرد.

به گزارش ایرنا از باشگاه استقلال، محمدباقر نوبخت دیروز در دیداری با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال درباره رفع مسایل و مشکلات این باشگاه به آنان قول مساعد همکاری داد.

«امیر حسین فتحی» مدیرعامل استقلال به اتفاق اعضای هیات مدیره باشگاه با حضور در ساختمان مرکزی سازمان برنامه و بودجه با محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره مسائل و مشکلات باشگاه استقلال گفتگو کردند.

صعود مس به نیمه نهایی فوتسال آسیا

تیم فوتسال مس سونگون موفق شد با پیروزی برابر حریف خود به مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا راه یابد.

به گزارش فدراسیون، تیم فوتسال مس سونگون در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا دیروزبه مصاف تیم ارم قرقیزستان رفت و در نهایت موفق شد با نتیجه ۸ بر ۳ از سد حریف خود عبور کند و به مرحله نیمه نهایی برسد. مسی‌ها در مرحله نیمه نهایی باید به مصاف نفت الوسط عراق بروند.دیدارهای رده بندی و فینال روز یکشنبه برگزار می شود.

مشکل ۷ ملی‌پوش کی روش حل شد

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح معتقد است ورزشکاران و قهرمانان در قالب مصوبات جدید که معادل معافیت تحصیلی برای آن‌ها در نظر گرفته شده است، می‌توانند بدون مشکل دوران قهرمانی خود را سپری کنند و سپس به خدمت مقدس سربازی اعزام شوند. سردار کمالی مقدم در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد: با توجه به تسهیلات جدید ستاد کل نیرو های مسلح هفت ملی پوش فوتبال ایران هم با توجه به این که زیر سی سال سن دارند در قالب تصمیم های جدید مشکلی برای همراهی تیم ملی فوتبال ایران نخواهند داشت و تیم ملی می‌تواند همچنان از توانمندی آن‌ها بهره ببرد. وی همچنین تاکید کرد مشکل خروج از کشور قهرمانان که پیش از این با فرآیند طولانی همراه بود هم حل شده است و قهرمانان هم مشکلی از این بابت ندارند.او در پاسخ به موضوع مهرداد پولادی گفت: این مصوبات شامل قهرمانان می‌شود اما در باره مهرداد پولادی ابتدا باید به جرم او رسیدگی شود.

پیروزی والیبالیست‌های جوان ایران در گام نخست

تیم والیبال جوانان ایران دیروز در گام نخست رقابت‌های AVC CUPمقابل تیم چین تایپه به پیروزی رسید.

به گزارش فدراسیون، ششمین دوره رقابت‌های والیبال AVC CUP(جام کنفدراسیون والیبال آسیا ) به میزبانی چین تایپه دیروز آغاز شد. تیم والیبال جوانان، نماینده ایران در این دوره از مسابقات است. شاگردان عطایی در گروه Bرقابت‌ها با تیم‌های چین تایپه و استرالیا همگروه است که امروز در گام نخست به مصاف تیم میزبان رفت و با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی رسید. تیم کشورمان امروز به مصاف استرالیا می رود.

قایقرانان با ۵ رشته در بازی‌های آسیایی

کاروان ورزشی قایقرانی در ۵ رشته در بازی‌های آسیایی شرکت می‌کند که برنامه این مسابقات اعلام شد. به گزارش سایت فدراسیون قایقرانی، تیم های ملی قایقرانی کار خود را از ۲۸ مرداد در بازی های آسیایی آغاز می کنند. قایقرانی در ۵ رشته روئینگ، اسلالوم، کانوپولو، آبهای آرام و بادبانی در این رقابت ها حضور دارد. رقابت های کانوپولو برای نخستین بار در بازی های آسیایی و به صورت آزمایشی انجام می شود.

Email this page

نسخه مناسب چاپ