اخبار کوتاه خارجی
 

انقلاب نیمار و ام‌باپه علیه کاوانی

روزنامه اکیپ در گزارشی جالب از انقلاب نرم نیمار و امباپه علیه کاوانی سخن به میان آورد. به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از اکیپ، با وجود این که در پاری ‌سن‌ ژرمن کاوانی مهاجم نوک است و پیش‌بینی می‌شود که این بازیکن گل های بیشتری به ثمر رساند اما در فصل جاری شرایط تغییر کرده است.نیمار و ام‌باپه هر کدام توانسته اند بعد از گذشت ۹ هفته از فصل جدید لیگ فرانسه هشت گل به ثمر رسانند تا در صدر جدول بهترین گلزنان قرار گیرند. این در حالی است که کاوانی به عنوان مهاجم نوک تنها پنج گل به ثمر رسانده است.روزنامه اکیپ در گزارشی جالب از انقلاب نرم نیمار و ام‌باپه علیه کاوانی سخن به میان آورد و نوشت: در فصل جاری نیمار ۲۵ درصد از پاس های خود را به ام‌باپه داده است این در حالی است که او تنها پنج درصد از پاس های خود را به کاوانی داده است.درباره ام‌باپه هم شرایط اینگونه است تا جایی که این بازیکن جوان ۳۱ درصد از پاس های خود را به نیمار می‌دهد و تنها پنج درصد از پاس هایش را به کاوانی داده است و این به خوبی نشان می‌دهد که هم نیمار و هم امباپه به دنبال حذف کردن کاوانی در خط حمله هستند.

پوگبا: من مستحق گرفتن توپ طلا نیستم!

هافبک تیم ملی فرانسه و عضو باشگاه منچستر یونایتد گفت:من خودم را مستحق برد جایزه توپ طلای امسال نمی دانم.به گزارش خبرگزاری فارس، پل پوگبا، هافبک تیم ملی فرانسه و عضو باشگاه منچستر یونایتد از گرفتن توپ طلای ۲۰۱۸ خودش را کنار کشید و اعتراف کرد که مستحق برد این جایزه نیست.پوگبا در مصاحبه با روزنامه فیگارو فرانسه گفت: من خودم را مستحق برد جایزه توپ طلای امسال نمی دانم. بلکه ام باپه، گریژمان، واران و یا کانته از من شایسته تر هستند که این جایزه را بگیرند.

دالیچ: امسال سال مودریچ است

سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال کرواسی بر این باور است که توپ طلا را مودریچ به دست خواهد آورد.به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از اسکای اسپورت، تیم‌ ‌ملی فوتبال کرواسی با هدایت دالیچ در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه عملکرد درخشانی از خود نشان داد.کروات ها با درخشش کاپیتان خود به فینال راه پیدا کردند هر چند که در دیدار نهایی برابر فرانسه تن به شکست دادند.دالیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال کرواسی به ستایش از مودریچ پرداخت و او را شایسته کسب توپ طلا دانست.او گفت‌: از نظر من مودریچ توپ طلا را به دست خواهد آورد. امسال، سال مودریچ است.

حضور تیم پناهجویان در المپیک ۲۰۲۰

مطابق اعلام کمیته بین المللی المپیک (IOC) تیمی متشکل از پناهندگان کشورهای مختلف در بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو شرکت می کند.به گزارش ایرنا‌ ازخبرگزاری فرانسه بر اساس تصمیمی که در یکصد و سی و سومین اجلاس کمیته بین المللی المپیک در بوینس آیرس آرژانتین اتخاذ شد؛ همانند بازی های المپیک ریو، بار دیگر چنین تیمی در بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو نیز حضور خواهد داشت.

رئال با ۲۰۰ میلیون یورو‌ به «آزارد» می‌رسد

رئال در نقل و انتقالات میان فصل با پرداخت رقم کلانی به وینگر مطرح چلسی خواهد رسید.به گزارش خبرگزاری فارس،در مورد انتقال احتمالی ادن ازارد از چلسی به رئال مادرید در ما‌ه‌های اخیر اخبار زیادی در رسانه‌ها منتشرشده است.در نقل و انتقالات تابستانی با توجه به همین اخبار تصور می شد ستاره بلژیکی به عضویت کهکشانی‌ها در بیاید.به خصوص که تیم مادریدی کریستیانو رونالدو، ابرستاره‌اش را هم به یوونتوس واگذارکرد.اما ستاره‌ای که با تیم ملی بلژیک در جام جهانی روسیه خوش درخشید، در استمفوردبریج ماندگار شد.اکنون با توجه به کمبودی که در خط حمله رئالی‌ها حس می‌شود‌ احتمال آن می رود که تیم پرافتخار لالیگا در پنجره زمستانی دست به کارشود و وی را از تیم آبی‌پوش لیگ انگلیس جذب کند.

Email this page

نسخه مناسب چاپ