اخبار کوتاه داخلی
 

امیدواری به‌ تداوم موفقیت‌ها در بازی‌های پاراآسیایی

وزیر ورزش و جوانان با ابراز رضایت از تلاش بازیکنان تیم ملی والیبال نشسته بانوان در اولین دیدار مقابل ژاپن در بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا نسبت به کسب مدال طلای این تیم ابراز خوش بینی و اظهار کرد : امیدوارم روند موفقیت های ورزش ایران که در سال ۹۷ با درخشش تیم ملی فوتبال در جام جهانی آغاز شد و در بازی های آسیایی هم با ۶۲ مدال همراه بود در بازیهای پاراآسیایی ۲۰۱۸ هم استمرار یابد.به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دکتر مسعود سلطانی فر در گفتگویی با ابراز رضایت از تلاش بازیکنان والیبال نشسته بانوان ایران در برابر ژاپن اظهار داشت: اینجا واقعا آوردگاه انسان های با اراده است . والیبالیست های ما هم با اراده قوی و در دیداری پایاپای و فشرده تیم پرقدرت ژاپن را شکست دادند .

اولین طلای کاروان ایران برگردن ایزدیار

شناگر پرافتخار کشورمان در رقابت های پاراآسیایی ۲۰۱۸ نیز توانست مدال دیگری برای ایران ضرب کند.به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از جاکارتا، شاهین ایزدیار در ماده ۱۰۰ متر پروانه کلاس S10در کنار شناگرانی از سوریه‌ اندونزی، مالزی، قزاقستان و تایلند به آب پرید و در نهایت موفق به کسب مدال طلا شد.رکورد شاهین ایزدیار برای کسب این مدال، یک دقیقه و ۷ ثانیه و ۱۲ صدم ثانیه بود. نفر دوم از مالزی با رکورد یک دقیقه و ۷ ثانیه و ۶۶ صدم ثانیه بود.

صفایی: تمام تلاشم برای کسب طلای آسیاست

ملیحه صفایی عضو تیم ملی شطرنج نابینایان با بیان این که برای قهرمانی رقیب آسان وجود ندارد گفت: با وجود سطح بالای مسابقات برای کسب مدال طلا می جنگم.به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به جاکارتا، ملیحه صفایی در پایان دور دوم رقابت شطرنج نابینایان سومین دوره بازی‌های پاراآسیایی گفت: برای رسیدن به نهایت موفقیت که کسب مدال طلای این بازی‌هاست حریف آسان وجود نخواهد داشت و باید با تمام قوا در برابر رقیبان حاضر باشیم. با وجود آن که رقیبان من ضعیف نبودند توانستم در دو بازی نخست خود در این تورنمنت پیروزی کسب کنم و تلاش دارم این روند تا پایان دور هفتم ادامه داشته باشد.

مدال برنز جانفشان قطعی شد

عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران با صعود به مرحله نیمه نهایی سومین دوره بازیهای پاراآسیایی مدال برنز خود را قطعی کرد.به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به اندونزی، حسن جانفشان با غلبه بر حریف ژاپنی به مرحله نیمه نهایی تنیس روی میز راه یافت و مدال برنز خود را قطعی کرد.

صعود بسکتبال با ویلچر بانوان به دور دوم

تیم ملی بسکتبال باویلچر بانوان ایران در دومین رقابت خود در بازی‌های پاراآسیایی کامبوج را شکست داد و به مرحله دوم صعود کرد.به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به جاکارتا، تیم ملی بسکتبال باویلچر ایران در دومین دیدار خود در گروه اول بازی های پاراآسیایی برابر کامبوج قرار گرفت و این تیم را با نتیجه ۸۶ بر ۱۸ شکست داد. تیم ملی ایران در دور دوم به مصاف افغانستان می رود.

سومین شکست هندبال زنان در باشگاه‌های آسیا

تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان در چهارمین دیدار خود در جام باشگاه‌های آسیا شکست خورد.به گزارش ایسنا، تیم هندبال زنان شهید چمران لارستان ایران در چهارمین دیدار خود از مسابقات جام باشگاه‌های آسیا مقابل نماینده ازبکستان به میدان رفت که با نتیجه ۲۶ بر ۲۲ شکست خورد.تیم شهید چمران لارستان تنها نماینده ایران در این رقابت‌ها است که در سه دیدار پیشین به دو شکست مقابل کایسار قزاقستان و آلماتی قزاقستان و یک پیروزی مقابل تی اسپرت هند رسیده است. این تیم ‌در آخرین دیدار خود به مصاف آستانا قزاقستان

خواهد رفت.

Email this page

نسخه مناسب چاپ