اخبار کوتاه داخلی
 

ایران قهرمان تکواندو ارتش‎ های جهان شد

پرونده بیست و چهارمین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی ارتش‎های جهان با قهرمانی تیم منتخب اعزامی ایران در برزیل بسته شد.

به گزارش خبرنگار مهر،بیست و چهارمین دوره رقابت های تکواندو قهرمانی ارتش های جهان که از پنجشنبه گذشته در «رویودوژانیرو» آغاز شده بود، به پایان رسیدو تیم منتخب ارتش های ایران با کسب سه مدال طلا و یک برنز عنوان قهرمانی را کسب کرد. بعد از تیم کشورمان، روسیه با دو مدال طلا، یک نقره وسه برنز نایب قهرمان شد و تیم ملی چین با یک مدال طلا، سه مدال نقره و یک برنز درجایگاه سوم ایستاد. مراکش نیز با یک طلا و یک برنز در جایگاه چهارم این دوره از مسابقات ایستاد. برای تیم ملی ایران در این مسابقات حمید رضا صدری، محمدکاظمی و امیر محمد بخشی سه نشان طلا و هادی تیران ولی پور هم یک نشان برنز کسب کردند. رامین حسین قلی زاده، عرفان ناظمی، عرفان حیدری و محمد رضا اینانلو هم از دست یابی به مدال بازماندند.در پایان این رقابتها از سوی کمیته برگزاری حمید رضا صدری به عنوان بهترین تکواندوکار و محمد رضا زوار به عنوان بهترین مربی انتخاب و معرفی شدند.

قضاوت داوران خانم ایرانی در جام ملت‌های اروپا

رئیس دپارتمان داوری از حضور گلاره ناظمی و زری فتحی در مسابقات جام ملت‌های فوتسال زنان اروپا خبر داد.به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، داود رفعتی درباره حضور داوران خانم ایرانی در جام ملت های فوتسال زنان اروپا گفت: برای اولین‌بار اتفاق بزرگی در جامعه داوری رخ داده است. گلاره ناظمی و زری فتحی داوران بین المللی فوتسال بانوان کشورمان جهت قضاوت به مسابقات جام ملتهای فوتسال زنان اروپا می روند و این می تواند اتفاق خیلی مهمی برای جامعه داوری بانوان باشد.رئیس دپارتمان داوری در ادامه خاطر نشان کرد: این مسابقات از ۱۵ تا ۱۷ فوریه ۲۰۱۹ (۲۶ تا ۲۸ بهمن ماه ۹۷) به میزبانی پرتغال برگزار می شود.

ایزدیار در کنوانسیون بین المللی ورزشی ۲۰۱۸

نماینده طلایی پاراشنای کشورمان برای حضور در کنوانسیون بین المللی ورزشی ۲۰۱۸ به سوئیس سفر کرد.به گزارش خبرگزاری فارس، شاهین ایزدیار، نماینده طلایی پارا شنای ایران، به همراه تیم کارشناسی ورزشی برای حضور در کنوانسیون بین المللی ورزشی ۲۰۱۸ راهی سوئیس ‌شد.ایزدیار، به عنوان نماینده ورزشکاران پارالمپیکی، به همراه مجید قدمی رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی و مریم شکوهی در این سمینار دو روزه شرکت خواهند کرد.این رویداد، شامل ۱۸ کنفرانس و سیمنار در رشته های ورزشی مختلف با ۱۵۰ سخنران است و با هدف ارتقا آگاهی افراد و سازمان ها در روزهای ۱۴ و ۱۵ آذر ماه در ژنو برگزار خواهد شد.

حریفان فوتبال ساحلی ایران درمسابقات قهرمانی آسیا

حریفان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در مسابقات قهرمانی آسیا در سال ۲۰۱۹ مشخص شدند.به گزارش خبرگزاری فارس، قرعه کشی مسابقات فوتبال ساحلی قهرمانی آسیا در سال ۲۰۱۹ انجام شد که تیم ملی کشورمان حریفان خود را در این مسابقات شناخت.تیم ملی ایران در این دوره از مسابقات در گروه Dبا تیم‌های عمان و عراق همگروه است. مسابقات به میزبانی تایلند برگزار خواهد شد.گروه‌بندی کامل به شرح زیر است:

گروه A: تایلند، افغانستان، مالزی، فلسطین

گروه B: امارات، لبنان، چین، قرقیزستان

گروه C: ژاپن، بحرین، قطر، کویت

گروه D: ایران، عمان، عراق

Email this page

نسخه مناسب چاپ