افتتاح مجموعه ورزشی امید و زندگی در مشهد
 

مشهد ـ خبرنگار اطلاعات: مجموعه ورزشی امید و زندگی با حضور وزیر ورزش و جوانان در مشهد افتتاح شد.

این مجموعه ورزشی به مساحت ۲ هکتار دارای ۲ سالن ورزشی سرپوشیده چندمنظوره و محوطه‌سازی زمین‌های ورزشی روباز است.

رشته‌های ورزشی سالن سرپوشیده مجموعه امید و زندگی شامل سالن‌های توپی، وزنه، اسپینینگر، تشکی و تی آر ایکس است و محوطه‌سازی زمین‌های ورزشی روباز نیز از زیرسازی و آسفالت، خاکبرداری، اجرای فضای اداری،رختکن،سرویس بهداشتی، کافی شاپ، آب نما، نقاشی دیواری، سالن اسکواش، زمین تنیس خاکی و روشنایی محوطه برخوردار است.

در این پروژه جلب مشارکت سرمایه‌گذارانجام شده که شامل اجرای زمین کارتینگ با هزینه ۱۵۰ میلیون تومان و زمین پینت بال با هزینه۳۵۰ میلیون تومان است.

این پروژه شامل سالن و زمین‌ها در مجموع با هزینه ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان راه?اندازی شده است.

وزیر ورزش و جوانان در آیین افتتاح این مجموعه گفت: امسال در ورزش سال پر رویدادی را داریم و موفقیت تیم ملی فوتبال در جام جهانی روسیه، فوتسالیت‌های خانم در قهرمانی آسیا و همچنین موفقیت‌های وزنه برداران و کشتی گیران نشان از روند موفقیت‌ها در ورزش کشور دارد.‏

مسعود سلطانی‌فر گفت: بازی‌های آسیایی هم در ۴۰ رشته در جاکارتا برگزار خواهد شد که امیدواریم در آن بدرخشیم؛ دی ماه سال جاری هم جام ملت‌های آسیا را خواهیم داشت.

وی درباره مجموعه ورزشی امید و زندگی شهرداری مشهد نیز گفت: احداث این مجموعه کار بزرگی است، زیرا در کمتر نقاطی از کشور دیده می‌شود که شهرداری‌ها چنین مجموعه‌هایی را احداث کرده باشند.

سلطانی‌فر افزود: مرسوم است که مجموعه‌های ورزشی به صورت یک سالن و یا سوله احداث می‌شود، اما با این ابتکاری که در مجموعه امید و زندگی صورت گرفته، چند مجموعه ورزشی در یک مکان احداث شده است.

در این مراسم از ورزشکاران مشهدی دارنده رتبه‌های کشوری، آسیایی و جهانی تقدیر شد و تیم‌های اول تا سوم مسابقات فوتسال محلات جام رمضان نیز جوایز نقدی و کاپ قهرمانی خود را از وزیر ورزش و جوانان دریافت کردند.

Email this page

نسخه مناسب چاپ