برگزاری انتخابات هیات مدیره کانون کارگزاران
مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده کانون کارگزاری بورس اوراق بهادار در محل سالن همایش های کارگزاری بانک ملی ایران به منظور انتخاب اعضای جدید هیات مدیره و با حضور یکصد عضو از ۱۱۲ شرکت کارگزاری عضو این کانون برگزار شد.

به گزارش فارس،در این مجمع مصطفی حقیقی مهمانداری به نمایندگی از شرکت کارگزاری آبان به عنوان رییس مجمع، محمد حسن کمال آبادی به نمایندگی از کارگزاری کالای خاورمیانه به عنوان ناظر اول و ملک محمد یحییان به نمایندگی از کارگزاری بازار سهام به عنوان ناظر دوم تعیین شدند.

همچنین اکبر میرزاپور به عنوان نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار در این مجمع حضور داشت.

پس از اعلام کاندیداها و اخذ رأی گیری، به ترتیب نتایج زیر حاصل شد:

شرکت کارگزاری توسعه معاملات کیان با نمایندگی مسعود فاضلی‌نیا با ۶۷ رأی اخذ شده، نفر اول.

شرکت کارگزاری آتیه با نمایندگی حمید دانش کاظمی و ۶۴ رأی اخذ شده، نفر دوم.

شرکت کارگزاری کارآمد با نمایندگی فرزام ابوعلی و ۶۲ رأی اخذ شده،نفر سوم.

شرکت کارگزاری بانک سامان با نمایندگی حمید مهر آور و ۶۱ رأی اخذ شده،نفر چهارم.

شرکت کارگزاری بانک کارآفرین با نمایندگی علی فهیمی و ۶۱ رأی اخذ شده،نفر پنجم.

شرکت کارگزاری تأمین سرمایه نوین با نمایندگی علی تاج بر و ۶۰ رأی اخذ شده،نفر ششم.

شرکت کارگزاری بانک مسکن با نمایندگی مهدی بحر العلوم و ۵۳ رأی اخذ شده،نفر هفتم.

همچنین شرکت کارگزاری بانک سپه با نمایندگی سید ابراهیم عنایت و اخذ ۵۱ رأی به عنوان عضو علی البدل اول و شرکت کارگزاری فارابی با نمایندگی رحمان بابازاده و اخذ ۳۹ رأی به عنوان عضو علی البدل دوم این هیات مدیره انتخاب شدند.

در رأی گیری فوق، شرکت‌های کارگزاری آرمان تدبیر نقش جهان، کارگزاری آفتاب درخشان خاورمیانه، کارگزاری بانک توسعه صادرات، کارگزاری بورس ابراز و کارگزاری پیشگامان به پرور از دیگر کاندیدهای انتخاب اعضای جدید هیات مدیره بودند که نتوانستند رأی لازم برای ورود به این ترکیب مدیریتی را کسب کنند. خبر دیگر اینکه مدیرعامل تامین سرمایه بانک ملت گفت:نهادهای مالی باید مطابق با تحولات اقتصادی شناخت نیازهای روز شرکت‌ها را در دستور کار خود قرار داده و با انجام تحقیقات بازار به موقع و جامع بتوانند علاوه بر گسترش دایره خدمات خود، موجب تسهیل شرایط بنگاه‌های اقتصادی شوند. به گفته مسعود سلطان‌زالی، توسعه خدمات نهادهای مالی ، نیازمند شناخت متقابل و هر چه بیشتر شرکت‌ها از خدمات نهادهای مالی است. همچنین نهادهای مالی باید مطابق با تحولات اقتصادی شناخت نیازهای روز شرکت‌ها را در دستور کار خود قرار داده و با انجام تحقیقات بازار به موقع و جامع بتوانند علاوه بر گسترش دایره خدمات خود، موجب تسهیل شرایط بنگاه‌های اقتصادی شوند.مدیرعامل تامین سرمایه بانک ملت در باره نقش بانکداری شرکتی در اقتصاد کشور و کمک به بهبود شرایط شرکت‌ها اظهار داشت: پاسخ به نیازهای خاص شرکت‌ها با تعامل سازنده میان صنایع مختلف و نهادهای مالی امکان‌پذیر است؛ در سال‌های اخیر با توسعه ابزارهای مالی، ارائه خدمات تخصصی و سفارشی مطابق با نیازهای روزمره صنایع مختلف نظیر سرمایه در گردش و توسعه‌ نظیر ارتقای خطوط کسب و کار از سوی نهادهای مالی امکان‌پذیر شده است.

Email this page

نسخه مناسب چاپ