تأکید نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی بر مقابله جدی با مفسدان اقتصادی
تبریز ـ خبرنگار اطلاعات: نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: انتظار از مسئولان نظام این است که با تلاش مضاعف به خصوص در زمینه بهبود اوضاع اقتصادی و معیشتی جامعه، امیدبخش ملت ایران باشند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل‌هاشم در حاشیه نشست امامان جمعه شمال‌غرب کشور در تبریز، در جمع خبرنگاران با تأکید بر ضرورت پاسخگویی مسئولان به مطالبات مردم، گفت: مقابله جدی با مفسدان اقتصادی و اخلالگران بازار ارز و سکه می‌تواند نخستین گام در راه بهبود وضعیت موجود باشد.

وی گفت: امامان جمعه شمال غرب ضمن توجه ویژه به عملیات روانی دشمنان نظام، نسبت به مقابله جدی با اخلالگران بازار و اقتصاد کشور مطالبه جدی دارند، زیرا که دشمنان از هر فرصتی برای بهره برداری از اهداف شوم خود و تضعیف نظام اسلامی سوءاستفاده می‌کنند.

بحث و بررسی مسائل حوزه‌های علمیه استان آذربایجان‌شرقی، مشکلات اقتصادی جامعه، بهبود وضع معیشت مردم و فضای کسب و کار، بررسی مشکلات واحد‌های تولیدی و صنعتی شمال‌غرب کشور، جریان‌های فرهنگی و اجتماعی و همچنین انتقال مطالبات مردم به مسئولان عالی نظام، از جمله اهداف برگزاری این نشست یک روزه بود.

در پایان این نشست نمایندگان ولی فقیه در استان‌های شمال غرب کشور، طی مکاتبه با رؤسای قوای سه گانه، اقدام عاجل، تدبیر جامع، دقت مضاعف و استفاده از خرد جمعی و تلاش بیشتر برای تسهیل معیشت ملت بزرگ ایران را از آنان خواستار شدند.

دومین نشست فصلی نمایندگان ولی فقیه در استان‌های آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی، اردبیل و زنجان، در تبریز برگزار شد.‏

Email this page

نسخه مناسب چاپ