تمرین مشترک و مسابقه‌ای شاگردان خادم در خانه کشتی
 

آزادکاران تیم ملی کشتی ایران در آستانه حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا، روزهای پایانی اردوی آماده سازی خود را پشت سر می‌گذارند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون، شاگردان رسول خادم مدتهاست با حضور در اردوهای مقطعی تیم ملی کشتی آزاد، تمرینات ویژه ای را پشت سر می گذرانند تا با بهترین شرایط جسمی و روحی راهی بازیهای آسیایی شوند. بر این اساس آزادکاران تیم ملی که مرحله پایانی اردوی خود را از روز ۱۰ مرداد در خانه کشتی تهران آغاز کرده اند، تا زمان اعزام به بازی های آسیایی تمرینات متنوعی را زیر نظر کادر فنی برگزار می کنند.

در همین زمینه اعضای تیم ملی کشتی آزاد در روزهای پایانی تمرینات خود برای حضور در بازی های آسیایی، صبح و عصر دیروز دو نوبت تمرین مسابقه ای مشترک را با کشتی گیران تیم های امید و جوانان در خانه کشتی برگزار کردند.

این دوره از بازی های آسیایی با تصمیم شورای المپیک آسیا نسبت به دوره گذشته یک وزن در هر رشته کم شده و کشتی آزاد و فرنگی در شش وزن برگزار می شود.

ترکیب تیم اعزامی کشورمان به این مسابقات:

۵۷ کیلوگرم : رضا اطری یا مهران رضازاده ، ۶۵ کیلوگرم : مهران نصیری،۷۴کیلوگرم :مصطفی حسین خانی ،۸۶ کیلوگرم :حسن یزدانی،۹۷کیلوگرم : علیرضا کریمی ،۱۲۵کیلوگرم:پرویز هادی برنامه رقابتهای کشتی بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا به شرح زیر است:

این مسابقات روزهای ۲۸ تا ۳۱ مردادبرگزار می شود که مسابقات اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۴، ۸۶ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد روز ۲۸ مرداد و رقابت های وزن ۱۲۵ کیلوگرم روز ۲۹ مرداد انجام خواهد شد.

رقابت های کشتی فرنگی هم با مسابقات اوزان ۶۰ و ۶۷ کیلوگرم در روز ۳۰ مرداد آغاز می شود و مسابقات اوزان ۷۷، ۸۷، ۹۷ و ۱۳۰ کیلوگرم هم روز ۳۱ مرداد برگزار خواهد شد.این مسابقات از ساعت ۱۳ تا ۱۷ و ۱۹ تا ۲۱ به وقت محلی در سالن مرکزی جاکارتا بر روی ۲ تشک برگزار خواهد شد.

Email this page

نسخه مناسب چاپ