حمایت از تولیدات کارگاه‌های دانش‌بنیان
بهارستان ـ خبرنگار اطلاعات: استاندار تهران گفت حمایت از تولیدات نخبگان باید مستمر باشد.

محمد‌حسین مقیمی در سفر به شهرستان‌ بهارستان با حضور در یک شرکت صنایع لبنی از خطوط تولید این شرکت دیدن کرد و در خط تولید و فرآوری و بسته‌بندی و محصولات لبنی این شرکت حضور یافت.

مقیمی در حاشیه این بازدید اظهارداشت: استقرار واحد دامداری یکی از ویژگی‌های مهم این واحد صنایع لبنی است که چرخه تولید را به شکل انحصاری درآورده است و ۷۰‌تن از شیر این شرکت به شکل زنجیره‌ای تولید می‌شود. وی با اشاره به اینکه واحد‌های تولید محصولات لبنی نقش مهمی در تامین بزرگترین نیاز مردمی و سلامت جامعه ایفا می‌کنند گفت: مسئولین این صنایع باید دقت لازم را در فرآیند تولید این محصولات داشته باشند. استاندار تهران در ادامه این سفر از کارگاه تولید ویلچر برقی در روستای «اورین» بهارستان نیز بازدید کرد. مقیمی با تقدیر از جوانان حاضر در این کارگاه اظهارداشت: کشور به ممارست و تلاش جوانان و نخبگان نیاز مبرم دارد و حضور جوانان در عرصه‌های تولید، گام مهمی در راه پیشرفت کشور و بازشدن گره‌های اقتصادی است. وی با بیان اینکه حمایت از تولیدات نخبگان باید مستمر باشد گفت: این کارگاه که از اجتماع نیروهای تحصیلکرده و باسواد کشور تشکیل شده است، نیاز به حمایت و پشتیبانی دارد، چرا که تولیدات داخلی در صورت ایجاد زیرساخت و بسترهای مهم سبب تحرک چرخ‌دنده‌های اقتصاد کشور می‌‌شود.

استاندار تهران اشتغال‌زایی در همه زمینه‌های تولیدات داخلی را رکن اساسی دیگر در پیشبرد و تحکیم شعار اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: باید حمایت از این کارگاه دانش‌بنیان با همکاری دهیاری و ورود اداره کل روستایی استانداری انجام گیرد تا امکان توسعه تولیدات آن فراهم شود.

Email this page

نسخه مناسب چاپ