خط ارتباطی مردم با اطلاعات
شناسه با شماره تلفن همراه همخوانی ندارد

در شرایطی که شماره شناسه تلفن‌های همراه باید با شماره تلفن همراه همخوانی کامل داشته باشد، در مواردی چنین نیست و این همخوانی وجود ندارد. کما این‌که برای من چند‌بار شماره تلفن همراه فرد دیگری از سوی شرکت مخابرات پیامک و اخطار داده شد که مبلغ آن را بپردازم. از وزارت‌ارتباطات تقاضا می‌شود این مورد را بررسی و نتیجه را اعلام کند.

مشترک تلفن همراه

پول خرید اینترنتی بلیت سینما را پس نمی‌دهند

بیستم اردیبهشت ۹۷ به وسیله درگاه بانک پارسیان به‌صورت اینترنتی از پردیس سینمایی آزادی ۳ قطعه بلیت خریدم که چون پرداخت ناموفق بود،‌ اعلام کردند که حداکثر ظرف ۲۴‌ساعت پولم را برمی‌گردانند، اما نه این کار را کرده‌اند و نه سینما آزادی بلیت‌هایم را تحویل می‌دهد.

خرید اینترنتی بلیت سینما

هشدار به مسئولان قضایی!

به نظر من اگر مسئولان قضایی درخصوص عامل یا عوامل واقعه تاسف‌آور مدرسه‌ای در تهران شدید‌ترین مجازات‌ها را قایل نشوند، نزد مردم و خدا و رسول خدا شرمسار خواهند شد.

تلفن به خط ارتباطی

تناقض در مقاله نویسنده ضمیمه فرهنگی!

آقای حسین عسکری، در مقاله «مجتهد ساعت‌ساز» مندرج در ضمیمه فرهنگی روزنامه اطلاعات نهم خرداد ۹۷ با ۲ بار تاکید بر این‌که مرحوم آیت‌الله سید‌ابوالحسن گلیردی طالقانی ششم دی سال ۱۳۱۰ وفات یافته، مدعی شده است که آن‌مرحوم از معترضان جدی اجرای سیاست کشف حجاب اجباری زنان به وسیله رضاشاه بوده است، حال آن‌که رضاه‌شاه در سال ۱۳۱۴ کشف حجاب اجباری بانوان را به اجرا گذاشته بود!‌

خواننده روزنامه اطلاعات

چرا ایران خودرو سود سهام نمی‌پردازد؟

تمامی پس‌اندازم را صرف خرید سهام ایران‌خودرو کردم، اما این شرکت از ۶ سال قبل بابت سهام خود هیچ سودی پرداخت نکرده و این در حالی است که کارخانه ایران‌خودرو خوشبختانه همچنان برپا است و همه ساله بر قیمت محصولاتش می‌افزاید.

سهامدار ایران‌خودرو

تشکر از نویسندگان روزنامه اطلاعات

از تمامی دست‌اندرکاران انتشار روزنامه مردمی، اجتماعی، فرهنگی، هنری و تاریخی اطلاعات و نویسندگان مقاله‌های مفید و ارزشمندش ازجمله آقایان علیرضا خانی، سید‌مسعود‌رضوی، ابوالقاسم قاسم زاده، رضا بابایی، فتح‌الله آملی، دکتر فیاض‌بخش و دیگران، تشکر و قدردانی می‌کنم.

محمدی ـ خواننده روزنامه اطلاعات

رفتگران شهرداری ۵ ماه حقوق نگرفته‌اند

رفتگران اسلام‌آباد غرب ۵ ماه است که حقوق نگرفته‌اند، ظاهراً شهرداری بدهی زیادی دارد و از پرداخت حقوق این زحمتکشان ناتوان است. آیا واقعاً‌ قابل تصور است که یک کارگر بدون حقوق ۵ ماه بتواند سرکند و جلوی خانواده‌اش شرمنده نباشد؟ چرا شورای شهر به این موضوع رسیدگی نمی‌کند؟

عبدالله الفتی ـ اسلام آباد غرب

انتقاد از مخالفان مرگ بر آمریکا

چند پیام‌دهنده محترم در ستون خط ارتباطی گفته‌اند که به جای مرگ بر آمریکا باید مثل ژاپن قوی شویم و خود را بر آمریکا تحمیل کنیم، ظاهراً این عزیزان فراموش کرده‌اند که ژاپن دست نشانده آمریکا است و به این کشور پایگاه نظامی داده است. احتمالاً‌ کسانی که با گفتن مرگ بر آمریکا مخالف هستند یا گرین کارت این کشور را دارند و یا شهروند آمریکا هستند!

خانم شهروند از تهران

مسئولان ثروتمند درد مردم را نمی‌فهمند

تا زمانی که مسئولان خودشان مشکلات اقتصادی نداشته باشند، درک نمی‌کنند که گرانی و گرسنگی و شرمنده‌شدن پیش زن و فرزند یعنی چه؟ به همین دلیل مدیران باید از اقشار متوسط و ضعیف جامعه انتخاب شوند و نه از ثروتمندان!

رضایی

بازنشستگان از تبعیض ناراحت هستند

خواننده‌ای پیام داده بود که چرا بعضی بازنشستگان هم که ثروتمند هستند، از حقوق خود ناراضی‌اند. به ایشان بگویید مهمتر از ثروتمند بودن یا نبودن، این تبعیض میان کارمندان و بازنشستگان دولتی است که انسان را ناراحت می‌کند. آیا تفاوت فاحش حقوق فرهنگیان با کارکنان و بازنشستگان سازمان‌هایی مانند شرکت نفت توجیه‌پذیر است؟

فرهنگی بازنشسته

بهانه‌ای برای افزایش قیمت‌ها!

هر شرکت یا واحد تولیدی به بهانه گران‌شدن مواد اولیه قیمت محصولات خود را به نحو چشمگیری افزایش داده است که در این میان هیچ‌کس به فکر اقشار حقوق‌بگیر نیست که فقط ۶ تا ۱۲ درصد به حقوق‌هایشان اضافه شده است.

کارمند دولت

سؤال ازشهرداری منطقه و شورای شهر تهران

باغی در سعادت آباد که سریال «شب‌های برره» در آنجا ضبط می‌شد، قرار است تبدیل به برج شود و کارهای مقدماتی آن هم آغاز شده است. سؤال من از شهرداری منطقه و شورای شهر این است که مگر قرار نبود جلوی برج‌سازی‌ها گرفته شود؟ مگر ما به اعضای شورای شهر رأی نداده‌ایم که از حقوق شهروندان حمایت کنند؟ آیا تهران دیگر توان ادامه برج‌سازی را دارد؟

شهروندی از تهران

تشکر از وزیر ارتباطات

از وزیر محترم ارتباطات به دلیل ارزیابی دقیق و شفاف روند واردات گوشی تلفن همراه کمال تشکر را داریم. این اقدام فوق‌العاده مهم، بهترین نشانه دغدغه‌ ایشان برای حفظ هویت و فرهنگ ایرانی، اسلامی کشورمان است.

تلفن به خط ارتباطی

به توصیه‌های رهبر معظم انقلاب عمل کنیم

توجه و عمل به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در مورد مسائل داخلی و خارجی عامل موفقیت و عزت و سربلندی ایرانیان است. ما مردم علاوه بر استماع سخنان ایشان، باید به آنها عمل هم کنیم.

یک هموطن

پاسخ مسئولان

پاسخ شرکت مترو درباره آموزش مسافران

احتراماً‌خواهشمند است درخصوص مطلب مندرج در آن روزنامه مورخه ۲۴ر۳ر۱۳۹۷ با عنوان «آموزش مسافران از طریق بلندگوهای مترو» پاسخ زیر به چاپ برسد:

ضمن تشکر از این مسافرگرامی به اطلاع می‌رساند: پیام‌ها و نکات آموزش شهروندی که شهروند محترم اشاره نمودند، در تمامی ایستگاه‌ها به صورت دائم به اطلاع مسافران محترم رسانده می‌شود، ضمن اینکه در قالب تابلوهای داخل قطارها و سکوی ایستگاه‌ها نیز این پیام‌ها تولید و اکران می‌شوند. در خصوص پخش برنامه‌های متنوع و موسیقی صدای جمهوری اسلامی در ایستگاه‌های مترو نیز باید گفت: با عنایت به شلوغی و ازدحام در ایستگاه‌ها، این شبکه‌های رادیویی با هدف ایجاد فضای نشاط‌ و آرامش در فضاهای عمومی شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری تهران و حومه بوده است و مورد استقبال مسافران نیز قرار می‌گیرد. در پایان ضمن قدردانی از حسن توجه شهروند محترم به فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در متروی تهران خواهشمندیم با پیشنهادات و انتقادات سازنده، ما را در رسیدن به اهداف خود یاری نمایند.

محسن محمدیان ـ مشاور مدیرعامل و مدیر ارتباطات

و امور ‌بین‌الملل

Email this page

نسخه مناسب چاپ