سرمربی هندبال نوجوانان: داوری در نتایج ایران تاثیرگذار بود
سرمربی تیم هندبال نوجوانان ایران بعد از ایستادن شاگردانش بر سکوی پنجم آسیا گفت: ما در این بازیها سرخورده از اتفاقات داوری هستیم و تا شرایط این باشد نتیجه ما همین خواهد بود.

ناصر سلیمی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به عملکرد تیمش در بازیهای قهرمانی آسیا گفت: تیم نوجوانان در مسابقات قهرمانی آسیا پنجم شد. ما در حالی برابر چین تایپه باختیم که این تیم همیشگی این کشور نبود. البته ما هم مقابل آنها اشتباهات زیادی داشتیم. یک سری مسائلی هست که شاید نتوانم به عنوان یک مربی آن را عرض کنم اما باخت برابر چین تایپه را می پذیرم این نتیجه برعهده من مربی است اما تا شرایط در آسیا این باشد همین اتفاقات هم رخ خواهد داد.

وی در توصیف مشکلات داوری مسابقات هندبال نوجوانان قهرمانی آسیا در اردن گفت: فقط در یک بازی ? پنالتی به ضرر ما سوت خورد. در بازی با عربستان در حالی مساوی کردیم که داوری ‌علیه ما بود من نمی توانم بگویم همه اشتباهات برای داوران بوده اما نمی توانم هم بگویم باخت یا تساوی مادر بازیها تقصیر بازیکنان و خودمان است.وی تاکید کرد: در بحث داوری اگر در آسیا کرسی داشته باشیم این طور نمی شود. نتیجه بازی با عربستان را از ما گرفتند. ما اعتراض کردیم اما کمیته داوران حتی فیلم بازی را به ما تحویل نداد اما فیلم هایی را خودمان گرفته‌ایم که این مسئله در آن مشخص است. ما در این بازیها سرخورده از اتفاقات داوری هستیم . در بازی با چین تاپیه نیز این مسائل اتفاق افتاد که در نتیجه بازی تاثیر گذار بود.سلیمی با بیان اینکه باز هم برخی مسائل هست که زیاد نمی‌توانم در مورد آن صحبت کنم پیرامون تفاوت بازی‌های به روز دنیا در رشته هندبال با سیستم بازی های هندبال ایران گفت: چین تایپه در بازی برابر ما سیستم اش با تمام بازیهای قبل فرق می کرد. آنها به خوبی سیستم جدید بازی هندبال من تو من را اجرا کردند و موفق هم شدند. ما در مجموع در این شیوه بازی سرعت کمتری در برابر آنها داشتیم و این مسئله یک واقعیت بود.

Email this page

نسخه مناسب چاپ