غبارروبی حرم مطهر حضرت عبدالعظیم (ع)
 

سرویس خبر :حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) در شهر ری بامداد پنجشنبه ۱۸ مرداد با حضور عده ای از خبرنگاران و اهالی فرهنگ و رسانه غبارروبی و عطرافشانی شد.

به گزارش روابط عمومی آستان مقدّس حضرت عبدالعظیم(ع)، در این مراسم که با قرائت قرآن، زیارتنامه حضرت سیدالکریم و ذکر و مدح اهل بیت علیهم‌السلام همراه بود حاضران با اشک دیده و پارچه های متبرک که در دست داشتند، به غبارروبی حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) پرداختند.در این ویژه برنامه که همزمان با روز گرامیداشت مقام خبرنگار و همچنین روز دحو الارض برگزار شد، جمعی از مدیران و کارکنان رسانه ملی صدا و سیمای جمهوری اسلامی و نیز مدیران مسئول، دبیران، خبرنگاران و عکاسان از رسانه‌های مکتوب و خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها، و پیشکسوتان رسانه از جمله حجت‌الاسلام زائری، آقایان: کربلایی، مهاجری و دعایی حضور داشتند.

آغاز برنامه باقرائت قرآن توسط حاج احمد ابوالقاسمی مدیر رادیو قرآن انجام شد و قرائت زیارتنامه توسّط حاج احمد زین العابدین فر و مدیحه و مرثیه سرایی مداحان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) توسط حاج محمدرضا غلامرضازاده و حاج امیر نعیمی، حال و هوای معنوی خاصی بر حرم مطهّر این محدّث عظیم الشأن حاکم کرد .

این برنامه به همت معاونت فرهنگی و امور زائرین آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) در تجلیل از کرامت قلم و مقام خبرنگار برگزار شد.

Email this page

نسخه مناسب چاپ