مماشات دوباره فدراسیون یا حذف بزرگان والیبال؟
درحالی که قرار است سازمان لیگ برتر والیبال امروز در نشست ویژه‌ای تکلیف تیم‌های شرکت کننده در فصل جدید را مشخص کند، تکلیف برخی تیم‌ها هنوز مشخص نیست.

به گزارش خبرنگار مهر‌ فدراسیون والیبال قصد دارد فصل جدید لیگ برتر که سی و دومین دوره این مسابقات به شمار می‌رود را از روز ۲۵ مهرماه آغاز کند اما هنوز مسئولان این فدراسیون نمی‌دانند کدام تیم ها در فصل جدید حضور خواهند داشت.

این ابهام درحالی به دغدغه مسئولان فدراسیون تبدیل شده که تیم ها باید روز ۱۸ مهرماه کارت حضور در مسابقات را دریافت کنند اما برخی از آنها هنوز چک ضمانت یک میلیارد تومانی را به این فدراسیون ارائه نکرده اند.

پیش از این محمدحسین شفقی رئیس سازمان لیگ در گفتگو با خبرنگار مهر تاکید کرده بود اگر تیم ها تا روز ۱۵ مهر این چک را ارائه نکنند از فصل جدید لیگ برتر کنار گذاشته خواهند شد. البته او این ابهام را ایجاد کرده که طی سالهای گذشته برخی تیم های بزرگ از دادن این چک ها سرباز زده اند و بدون ضمانت در لیگ حضور داشته اند!

آنچه نگرانی ها برای فصل آینده را افزایش می دهد تبعیضی خواهد بود که بین تیم های کم نام و نشان و تیم های بزرگ قائل خواهند شد. به گفته شفقی برخی تیم ها تسویه حساب را انجام داده و چک ضمانت را هم ارائه داده‌اند اما تیم های بزرگ هنوز این امور را انجام نداده اند. نگرانی ها آنجا افزایش پیدا می کند که برخی تیم های بزرگ در ادوار گذشته هم بدون این ضمانت ها وارد مسابقات می شدند.

رئیس سازمان لیگ در پاسخ به این پرسش اظهار نظر قاطعی نمی کند:« هر تیمی که می خواهد کارت مسابقات را دریافت کند باید تسویه حساب را انجام دهد.»

Email this page

نسخه مناسب چاپ