نتیجه پرونده بورسیه‌ها به زودی اعلام می‌شود
سرویس‌خبر: دیوان عدالت اداری درباره آخرین وضع پرونده بورسیه‌های اعطا شده به دانشجویان در دولت‌های نهم و دهم، نتیجه نهایی را به زودی اعلام می‌کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد‌کاظم بهرامی در حاشیه مراسم افتتاح ششمین دوره مسابقات قرآنی قوه قضائیه با تبریک روز خبرنگار این مطلب را بیان کرد. وی، هدف از برگزاری مسابقات قرآنی را ترویج فرهنگ قرآنی در مجموعه قوه قضائیه و اهتمام برای نهادینه‌‌سازی ارزش‌های قرآنی در جامعه اعلام کرد و افزود: همه باید در این راستا همکاری کنیم تا اهداف یک معاونت فرهنگی قوه‌قضائیه آن را با جدیت دنبال می‌کند، به خوبی محقق شود.

مسابقات قرآنی حوزه‌های ستادی و سازمان‌های تابعه قوه‌قضائیه در رشته‌های حفظ، قرائت، مفاهیم و اذان (ویژه آقایان) برگزار شد. در مراسم افتتاح این دوره از مسابقات حجت‌الاسلام والمسلمین محمد‌کاظم بهرامی رئیس دیوان عدالت اداری، حجت‌الاسلام والمسلمین هادی صادقی معاون فرهنگی قوه قضائیه و حافظان و قاریان قرآن حضور داشتند.

امسال شمار شرکت‌کنندگان مسابقات قرآنی قوه‌قضائیه در سراسر کشور ۱۶ هزار نفر است و در مقایسه با سال گذشته که شمار شرکت‌کنندگان هشت هزار نفر بود ۱۰۰ درصد رشد داشته است. در این دوره از مسابقات، ۶۵‌درصد شرکت‌کنندگان مردان و ۳۵ درصد را زنان تشکیل ‌می‌دهند.

Email this page

نسخه مناسب چاپ