‏ فرماندار پیشوا: راه‌اندازی خانه جوانان ضروری است
پیشوا – خبرنگار اطلاعات: فرماندار پیشوا در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان بر لزوم راه‌اندازی خانه جوان در پیشوا تاکید کرد و از شهرداری خواست با اختصاص زمینی مناسب برای تحقق این پروژه کمک کند.

حسین عباسی گفت: با توجه به نیازهای فراوان و محدودیت ظرفیت‌های شهری، هر زمینی که به ادارات واگذار می‌شود مستلزم انعقاد تفاهم‌نامه و تعیین ظرف زمانی برای احداث و عملیات اجرایی است و در صورت پایان زمان تعیین‌شده و عدم شروع عملیات اجرایی، زمین باید به شهرداری بازگردانده شود. ‏ ‏ وی افزود: رویکرد ما در زمینه برنامه‌های هفته ازدواج، فرهنگ‌سازی و موج‌آفرینی برای اشاعه فرهنگ اصولی ازدواج آسان و آگاهانه است که می‌تواند نقش مؤثری در تشکیل خانواده داشته باشد. عباسی تهیه بانک اطلاعاتی شهرستان پیشوا در بخش‌های گوناگون را از نیازهای ضروری دانست و گفت: اطلاعات و داده‌های آماری، بنیادی‌ترین اصل برای برنامه‌ریزی است که متأسفانه در شهرستان پیشوا در این زمینه ضعف داریم.

فرماندار شهرستان پیشوا با تأکید بر لزوم تهیه بانک اطلاعاتی جوانان گفت: بدون در دست داشتن اطلاعات دقیق، برنامه‌ریزی‌ها، سیاست‌گذاری‌ها و فعالیت‌ها منتج به نتیجه قابل قبولی نخواهد شد و بر همین اساس تلاش می‌کنیم تا با تهیه بانک اطلاعاتی در بخش‌های گوناگون، اهداف و برنامه‌ریزی‌ها را برحسب داده‌های دریافتی و مطابق نیازها دسته‌بندی و اجرا کنیم.

عباسی حضور به‌موقع مدیران در جلسات را ضروری دانست و بر رعایت نظم و انضباط اداری، تکریم ارباب‌رجوع، وجدان کاری در حل مشکلات شهروندان و احترام به‌وقت دیگران تأکید کرد.‏

Email this page

نسخه مناسب چاپ