احیای کارخانه یخچال سازی لرستان توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام
سرویس شهرستان ها: معاون ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از احیای کارخانه یخچال سازی لرستان توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خبر داد.
آیین احیای کارخانه یخچال‌سازی بوژان خرم‌آباد و تحقق تفاهمنامه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) برای سفارش ساخت ۱۰هزار دستگاه یخچال در راستای تامین لوازم خانگی و اشتغال‌زایی آسیب‌دیدگان سیل استان لرستان با حضور عارف نوروزی؛ معاون ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، موسی خادمی؛ استاندار لرستان، سیدامیرحسین مدنی؛ مدیرعامل بنیاد اجتماعی احسان و مردم و مسئولان استانی در این کارخانه برگزار شد.
نوروزی با اشاره به خدمت‌رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان‌های سیل‌زده کشور اظهار کرد: در نخستین سفر رئیس ستاد به استان پس از وقوع سیل در لرستان، چندین مسئولیت توسط ایشان پذیرفته شد.
وی افزود: اهدای ۱۰هزار بسته لوازم خانگی و توزیع یک هزار راس دام سبک و انعقاد تفاهمنامه با بنیاد مسکن برای بازسازی و ساخت خانه‌های سیل‌زدگان از جمله این مسئولیت‌ها بود.
معاون ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با مهم دانستن بحث اشتغال تاکید کرد: متاسفانه بحث بیکاری در لرستان جدی است؛ پس از سیل اخیر قراردادی برای تزریق ۱۲میلیارد و ۷۰۰میلیون تومان به کارخانه یخچال‌سازی بوژان منعقد کردیم تا از این محصولات در بسته‌های لوازم خانگی ارسالی به سیل‌زدگان استفاده کنیم.
وی با بیان اینکه از این یخچال‌ها در جهیزیه ارسالی برای زوج‌های جوان مناطق محروم هم استفاده می‌شود، ادامه داد: تاکنون نزدیک به ۵هزار بسته لوازم خانگی بین سیل‌زدگان توزیع شده است و ۱۰۰۰ راس دام سبک هم طی چند روز آینده توزیع خواهد شد.

Email this page

نسخه مناسب چاپ