اخبار داخلی
 

مدال برنز تیم میکس کامپوند در جام جهانی چین

در ادامه مسابقات جام جهانی تیروکمان که در شانگهای چین در حال برگزاری است، تیم میکس کامپوند ایران به مدال برنز دست یافت.به گزارش ایسنا، در ادامه مسابقات جام جهانی تیروکمان که در شانگهای، تیم میکس کامپوند با ترکیب ویدا حلیمیان و محمد صالح پالیزبان در دیدار رده‌بندی موفق به کسب مدال برنز شدند.در این دیدار تیم میکس کامپوند ایران با نتیجه ۱۵۳ بر ۱۵۲ هنگ‌کنگ را شکست داد.تیم ریکرو بانوان نیز امروز با ترکیب زهرا نعمتی، نیلوفر علیپور و شیوا شجاع مهر برای کسب مدال برنز به مصاف تیم چین تایپه خواهد رفت.

ناکامی سابریست ها در جام جهانی مادرید

نمایندگان شمشیربازی کشورمان با شکست رهبری در مرحله یک شانزدهم نهایی جام جهانی مادرید به کار خود در بخش انفرادی پایان دادند.به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،‌ محمد رهبری تنها شمشیرباز کشورمان که به مرحله یک شانزدهم نهایی جام جهانی مادرید راه یافته بود، در این مرحله مقابل کیم جونگوان از کره جنوبی قرار گرفت که ۱۵ بر ۱۱ نتیجه را واگذار کرد و از رسیدن به یک هشتم بازماند.او در نهایت در رده بیست و هفتم قرار گرفت.پیش از این علی پاکدامن سی و هشتم شد، مجتبی عابدینی هفتاد و دوم و محمد فتوحی نیز رده هفتاد و پنجم را به خود اختصاص داد.

شکست تیم بسکتبال سه نفره دختران ایران در فینال

تیم بسکتبال دانشجویان ایران در فینال مسابقات بسکتبال سه نفره آسیا مقابل چین تایپه شکست خورد و نایب قهرمان شد.به گزارش خبرنگار مهر، دیدار فینال بسکتبال بانوان سه نفره دانشجویان آسیا در چین تایپه برگزار شد. تیم دانشگاه آزاد نماینده ایران در این مسابقات در دیدار فینال به مصاف تیم دانشگاه فرهنگ چین تایپه رفت و با نتیجه ۶ به ۱۵ نتیجه را واگذار کرد و نایب قهرمان شد. البته ایران با صعود به فینال این مسابقات سهمیه لیگ جهانی را کسب کرده بود.در دیدار رده بندی هم دانشگاه UTچین تایپه توانست نماینده چین را شکست بدهد و به عنوان سوم برسد.

سیفی‌زاده جایگزین آبکاریان در بسکتبال

با حکم رامین طباطبائی،

پیام سیفی‌زاده جایگزین ورژ آبکاریان در کمیته داوران و مسابقات فدراسیون بسکتبال شد.به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بسکتبال طی حکمی از سوی رامین طباطبایی رئیس فدراسیون بسکتبال، با برکناری ورژ آبکاریان از کمیته داوران و مسابقات پیام سیفی‌زاده به عنوان جایگزین او معرفی شد. ورژ آبکاریان نیز با حکم طباطبایی به عنوان ” مشاور امور داوران و مسابقات فدراسیون بسکتبال ” انتخاب شد.

اولین واریزی وزارت ورزش به فدراسیون‌ها

وزارت ورزش و جوانان اولین مرحله تخصیص بودجه به فدراسیون‌ها در سال جاری را انجام داد.به گزارش خبرنگار مهر، بعد از گذشت بیش از یک ماه و نیم از آغاز سال ۹۸، فدراسیون‌ها اولین مرحله از بودجه خود را از سوی وزارت ورزش دریافت کردند.وزارت ورزش و جوانان در این مرحله ۱۰ میلیارد به حساب مجموعه فدراسیون‌ها واریز کرد.

میزان واریزی به هر یک از فدراسیون‌ها بر مبنای شرایط آنها و اولویت‌بندی‌های انجام شده، متفاوت است.

Email this page

نسخه مناسب چاپ