اخبار داخلی
 

جایگاه چهارم تیم ریکرو بانوان در جام جهانی چین

در ادامه مسابقات جام جهانی تیروکمان در شانگهای چین تیم ریکرو بانوان در رده چهارم قرار گرفت.به گزارش ایسنا، تیم ریکرو بانوان در مرحله رده‌بندی به مصاف تیم چین تایپه رفت و با شکست برابر این تیم به جایگاه چهارم دست یافت.در این مسابقات تیم ریکرو بانوان با ترکیب نیلوفر علیپور، زهرا نعمتی و شیوا شجاع‌مهر در دیدار رده‌بندی با نتیجه ۶ بر ۲ مغلوب تیم چین تایپه شد و به عنوان چهارمی دست یافت.این برای نخستین بار است که تیم ریکرو بانوان کشورمان توانسته در جمع ۴ تیم برتر کاپ جهانی قرار بگیرد.پیش از این نیز تیم میکس کامپوند به مدال برنز این رقابت ها دست یافته بود.

عدم صعود تیم سابر به نیمه نهایی جام جهانی مادرید

تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر کشورمان با شکست مقابل روسیه از صعود به نیمه نهایی جام جهانی مادرید بازماند.به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در رقابت‌های تیمی جام جهانی شمشیربازی مادرید اسپانیا، تیم ملی کشورمان در دور اول با قرعه استراحت روبرو بود، اما در دور دوم موفق شد گرجستان را ۴۵ بر ۴۱ از پیش رو بردارد و به یک چهارم نهایی برسد.شاگردان پیمان فخری در این مرحله کار سختی مقابل روسیه داشتند و ۴۵ بر ۳۵ نتیجه را به حریف خود واگذار کردند و از رسیدن به نیمه نهایی بازماندند.سابریست‌های ایران در بخش انفرادی هم نتوانستند به مراحل بالاتر صعود کنند.

تاکید وزیر ورزش بر جداسازی امور جوانان از ورزش

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان گفت: دولت ۱۰۰ درصد موافق جداسازی امور جوانان از ورزش است زیرا با توجه به اینکه مسائل جوانان موضوعاتی چون اشتغال تحصیل، ازدواج و مسکن است، نمی توان در کنار مسائل ورزشی در یک وزارتخانه به آنان پرداخت.به گزارش ایرنا از وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر که در دویست و سومین شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان سخن می گفت، ضمن تاکید بر جدا سازی

بخش های ورزش و جوانان از یکدیگر افزود: به محض طرح شدن موضوع جداسازی در صحن علنی مجلس و تصویب قانون، ظرف دو تا سه ماه آمادگی داریم تمامی مراحل و اقدامات لازم برای جداسازی را از طرف وزارتخانه انجام دهیم.

۲ پیروزی دختر پینگ‌پنگ باز ایران در مسابقات “هوپس″ آسیا

نماینده پینگ پنگ دختران ایران در مسابقات هوپس آسیا به دو پیروزی ارزشمند دست یافت.به گزارش ایسنا، تارا سوری نماینده پینگ‌پنگ ایران در مسابقات انتخابی هوپس (Hopes) آسیا ابتدا برابر نفر اول مالزی قرار گرفت و با حساب ۳ بر ۱ به پیروزی رسید. او در ادامه برابر نماینده قطر به پیروزی رسید. سوری در این دیدار با حساب ۳ بر صفر حریف خود را

شکست داد.

رضا شریعتی دیگر نماینده هوپس ایران در بخش پسران در اولین بازی برابر نماینده سنگاپور به میدان رفت و با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد. شریعتی در دومین دیدار هم مقابل نماینده فیلیپین تن به شکست داد.

Email this page

نسخه مناسب چاپ