اخبار کوتاه خارجی
 

رقابت‌های کشتی قهرمانی جهان در سالن هاکی قزاقستان

رقابت‌های کشتی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک در سال ۲۰۱۹ میلادی در سالن هاکی روی یخ شهر نورسلطان قزاقستان برگزار می‌شود.به گزارش خبرگزاری مهر، این مسابقات در سالن هاکی روی یخ مجموعه «Barris Arena» شهر نورسلطان قزاقستان با گنجایش ۱۱۰۷۸ تماشاچی برگزار خواهد شد.قرار است چهار سکو برای چهار تشک در این سالن شیک و مجهز که در سال ۲۰۱۵ میلادی افتتاح شده، نصب شود. اتحادیه جهانی کشتی نیز قرار است بلیت فروشی این رقابت‌ها را از پایان ماه جاری میلادی آغاز کند.رقابت‌های کشتی آزاد، فرنگی و زنان قهرمانی جهان روزهای ۲۲ تا ۳۱ شهریورماه در شهر نورسلطان (آستانه) قزاقستان برگزار می‌شود که نفرات اول تا پنجم هر وزن (شش وزن المپیکی) سهمیه حضور در المپیک را کسب می‌کنند.

اندرسون امریکایی به تیم والیبال مودنا پیوست

ملی‌پوش والیبال آمریکا با عقد قراردادی به تیم مودنای ایتالیا پیوست و هم‌بازی میکا کریستنسن شد.به گزارش ایسنا، مت اندرسون والیبالیست آمریکایی و نام آشنای تیم زنیت کازان روسیه پس از هفت سال حضور در این تیم، برای ادامه فعالیت حرفه‌ای خود به تیم مودنای ایتالیا پیوست تا یکی از جذاب‌ترین نقل و انتقال‌ها در والیبال دنیا را رقم بزند.۴ عنوان قهرمانی متوالی باشگاه‌های اروپا، ۵ قهرمانی متوالی لیگ برتر روسیه، ۵ جام حذفی و سوپر کاپ و یک عنوان قهرمانی باشگاه‌های جهان از جمله عناوین به دست آمده برای اندرسون با تیم زنیت روسیه است.اندرسون در این مورد گفت: از اینکه در فصل آینده با میکا کیرستنسن و مکسول هولت در تیم مودنا به عنوان یک مهاجم سمت چپ هم بازی می‌شوم خوشحال هستم.

هازارد،بهترین بازیکن لیگ جزیره از نظر ژیرو

مهاجم فرانسوی چلسی می‌گوید ادن هازارد با فاصله بهترین بازیکن لیگ برتر در این فصل بوده است.به گزارش ایسنا و به نقل از تلگراف، با نزدیک شدن به پایان لیگ برتر انگلیس، نگاه‌ها به انتخاب بازیکنان لیگ جزیره درباره بهترین بازیکن فصل است. در این مقطع بازیکنان با رأی خودشان بهترین بازیکن فصل (PFA awards) را انتخاب می‌کنند.در این رأی‌گیری بازیکنان نمی‌توانند هم تیمی‌های خودشان را انتخاب کنند بنابراین اولیویه ژیرو نمی‌تواند به هازارد رأی بدهد.اولیویه ژیرو، مهاجم فرانسوی چلسی گفت: از نظر من ادن هازارد با فاصله بهترین بازیکن لیگ برتر در این فصل بوده است. البته نمی‌توانم بگویم که من در این رأی‌گیری به کدام بازیکن رأی دادم.

سولسشر:کاپیتان یونایتد ، اولدترافورد را ترک می کند

سرمربی تیم منچستر یونایتد جدایی آنتونیو والنسیا کاپیتان این تیم را پس از پایان فصل جاری تایید کرد.به گزارش ایرنا، شبکه تلویزیونی فاکس اسپورتس نوشت: اوله گانر سولسشرسرمربی شیاطین سرخ در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش مقابل وستهم در لیگ برتر جزیره خبر مذکور را اعلام کرد.والنسیا طی چند فصل اخیر جای چندان قابل توجهی در ترکیب یونایتدها نداشته و از این رو خبر جدایی وی برای هیچکدام از طرف های درگیر و حتی هواداران غافلگیر کننده محسوب

نمی شود.سولسشر درباره جستجوی خود برای یافتن کاپیتانی جدید برای تیمش تاکید کرد : آنتونیو (والنسیا) را داشتیم که البته فصل بعد همراه ما نخواهد بود. اشلی یانگ و پل پوگبا را داریم. داوید دخه آ و کریس اسمالینگ پیش تر سابقه کاپیتانی داشته بنابراین یک دوجین بازیکن برای بستن بازوبند کاپیتانی در تیم وجود دارند.

Email this page

نسخه مناسب چاپ