اخبار کوتاه خارجی
 

ایلیا ایلین روی تخته قهرمانی آسیا ۲۰۱۹

ایلیا ایلین برای تیم قزاقستان در مسابقات وزنه برداری قهرمانی آسیا وزنه می‌زند. او به دسته ۹۶ کیلوگرم برگشته است.به گزارش ایسنا، مسابقات وزنه برداری قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ که گزینشی المپیک ۲۰۲۰ نیز هست از ۱۸ تا ۲۸ آپریل در چین برگزار می‌شود.قزاقستان ترکیب تیم خود را برای حضور در این مسابقات اعلام کرد و از مهم‌ترین چهره‌های حاضر در این تیم ایلیا ایلین است. ایلیا قرار است در دسته ۹۶ کیلوگرم وزنه بزند و به این ترتیب با ایوب موسوی رقابت خواهد داشت.پیش از این کیانوش رستمی هم قرار بود در این دسته وزنه بزند اما او در آستانه مسابقات انصراف خود را اعلام کرد. سهراب مرادی هم به دلیل مصدومیت نتوانست در این مسابقات شرکت کند. با توجه به حضور ایلیا در دسته ۹۶ کیلوگرم مرادی و رستمی در مسابقات جهانی باید با این وزنه بردار رقابت کنند.

مذاکرات اولیه برای فروش چلسی آغاز شد

باشگاه چلسی در بحبوحه گمانه زنی ها در خصوص تمایل رومن آبراموویچ مالک این تیم برای فروش باشگاه انگلیسی، با خریداران آمریکایی و آسیایی وارد مذاکره شد.به گزارش ایرنا، روزنامه «دِ میل انگلیس» نوشت: گروه های سرمایه گذاری آمریکایی و آسیایی در میان داوطلبان برای خرید احتمالی سهام باشگاه شهر لندن وجود دارند و قیمت درخواستی در حدود ۳٫۲ میلیارد دلار تخمین زده می شود.براساس گزارش ها مقامات باشگاه چلسی مذاکرات اولیه خود را طی چند هفته اخیر آغاز کرده اند و این در حالی است که برخی دیگر از گزارش ها از اشتیاق جیم رتکلیف ثروتمندترین مرد انگلیس برای خرید آبی ها حکایت دارد که البته قیمت مطرح شده ظاهرا وی را مجبور به عقب نشینی کرده است.با این حال، چلسی به طور رسمی هنوز هیچ نشانه و خبری مبنی بر تصمیم آبراموویچ برای پایان دادن به حضور ۱۶ ساله خود در راس این باشگاه، منتشر نکرده است.

جمع بندی رئالی ها در مورد مهاجم جدید

سران رئال پس از مدت ها بحث و بررسی بین چند مهاجم برتر دنیا، در نهایت روی مهاجم موردنظر خود به جمع بندی نهایی رسیدند.به گزارش “ورزش سه”، به نقل از مارکا، لوکا جوویچ، شماره ۹ مورد نظر باشگاه رئال مادرید برای فصل آینده است. بازیکنی که می تواند خط حمله رئال را از رخوت کنونی خارج کند. جوویچ صربستانی با ۲۱ سال سن، در فصل جاری برای آینتراخت فرانکفورت ۲۵ گل در ۳۷ بازی به ثمر رسانده است و پس از روبرت لواندوفسکی برترین گلزن بوندسلیگا نیز محسوب می شود. رقم انتقال او حدود ۷۰ میلیون یورو خواهد بود و خود او نیز علاقه مند به پیوستن به رئال مادرید است. در ملاقات اخیر بین ایجنت او و خوزه آنخل سانچس، مدیر اجرایی رئال بود که بحث علاقه شخصی جوویچ به رئال مطرح شد.

ادای دین به سبک «کروس»

تونی کروس که به خاطر عملکرد بد رئال در این فصل شرمنده هواداران است تصمیم دارد برای اثبات وفاداری‌اش در این تیم بماند.به گزارش خبرگزاری مهر، تیم فوتبال رئال مادرید در رقابت‌های این فصل هیچ جامی نبرده است، اما تونی کروس می‌خواهد با انگیزه بازگرداندن این تیم به اوج در برنابئو بماند و قراردادش را تمدید کند.تلاش ستاره آلمانی که مشتریانی هم دارد این است که با ماندن ،وفاداری‌اش به هواداران را ثابت کند.البته طبق ادعای رسانه‌های اسپانیایی حرف آخر را زیدان می‌زند که می‌خواهد او را نگه دارد یا نه، مخصوصاً که او برنامه‌هایی برای خرید بازیکن برای فصل بعد دارد و شاید تصمیم بگیرد بازیکن دیگری را جایگزین ستاره آلمانی‌اش کند.

Email this page

نسخه مناسب چاپ