اخبار کوتاه خارجی
 

پی اس جی برای فروش نیمار کوتاه آمد

تهران- ایرنا- براساس گزارش روزنامه لو پاریسین، باشگاه پاری سن ژرمن از موضع اولیه خود در قبال فروش نیمار کوتاه آمده و حالا با دریافت ۱۳۰ میلیون یورو به علاوه ۲ بازیکن بارسلونا، به جدایی مرد برزیلی رضایت می دهد.لو پاریسین در تازه‌ترین گزارش خود در رابطه با نیمار که در گمانه زنی‌ها در روزهای اخیر به شدت از بازگشت وی به نیوکمپ حکایت دارد، نوشت: امروز درهای جدایی باز است.لو پاریسین مدعی است که مالکان پی اس جی با رقمی معادل ۱۳۰ تا ۱۵۰ میلیون یورو به علاوه ۲ بازیکن، پای میز معامله با بارسا خواهند نشست و در این بین نام‌هایی همچون کوتینیو، عثمان دمبله، ایوان راکیتیچ و ساموئل اومتیتی در صورت هرگونه مذاکره بین ۲ باشگاه مطرح خواهد شد.

برنامه مرحله نیمه‌نهایی کوپا آمه‌ریکا

مرحله نیمه‌نهایی کوپا آمه‌ریکا ۲۰۱۹ برزیل روزهای چهارشنبه و پنجشنبه برگزار می شود.به گزارش ایسنا، با برگزاری آخرین دیدار مرحله یک‌چهارم نهایی کوپا آمه‌ریکا ۲۰۱۹ چهره چهار تیم برتر این رقابت‌ها مشخص شد.میزبان با شکست پاراگوئه در ضربات پنالتی به این مرحله صعود کرد و آرژانتین توانست با دو گل ونزوئلا را شکست دهد و در جمع چهار تیم برتر قرار بگیرد. از طرفی شیلی با پیروزی مقابل کلمبیا در ضربات پنالتی به دور بعد صعود کرد و پرو پس از شکست اروگوئه آخرین تیم راه یافته به نیمه نهایی لقب گرفت.نخستین دیدار نیمه‌نهایی ساعت ۵ بامداد چهارشنبه بین دو تیم برزیل و آرژانتین برگزار می‌شود و دومین بازی ساعت ۵ بامداد پنج‌شنبه شیلی برابر پرو قرار می‌گیرد.

پسر رئیس جمهوری لیبریا، فوروارد لیل شد

باشگاه فوتبال لیل خرید مهاجم جوان پار‌ی‌سن‌ژرمن و فرزند رئیس جمهور لیبریا را تاییدکرد.به گزارش خبرگزاری فارس، این تیم فرانسوی که از مدت‌ها قبل خواهان همکاری با تیموتی ویا‌ شد،‌عاقبت به هدفش رسید.تیم حاضر در لیگ لوشامپیونه طبق اعلام لوپاریزین، حدود ۱۰ میلیون یورو پرداخت کرد تا گلزن ۱۹ ساله پاریسی‌ها را از آن خود کند.مطابق اعلام همین روزنامه قرارداد ستاره جویای‌نام تا تابستان ۲۰۲۴ تنظیم شد.

ویا که فرزند ژرژ ویا، فوتبالیست معروف لیبریا و رئیس جمهور کنونی این کشور است، در دور برگشت فصل گذشته به عنوان بازیکن قرضی برای سلتیک اسکاتلند توپ زد.تیموتی با وجودی که پدرش عالی‌ترین مقام سیاسی کشور آفریقایی است،‌اما خود تابعیت ایالات متحده را داردبه همین خاطر تاکنون ۸ بار برای تیم ملی این کشور بازی کرده است.

گرت بیل کار را برای رئال مادرید دشوار کرد!

گرت بیل زیر بار تعویض شدن با پل پوگبا و بازی کردن در منچستریونایتد نرفته تا سران رئال بفهمند برای فروش او کار سختی در پیش دارند.به گزارش خبرگزاری مهر، به نظرمی رسد گرت بیل حاضر نیست برای جدایی از تیم فوتبال رئال مادرید کار را برای این تیم آسان کند. ستاره ولزی تصمیمی برای رفتن ندارد و بیشتر مایل است در رئال بماند به همین خاطر پروسه تعویض شدن با پل پوگبا و رفتن به منچستریونایتد را قبول نکرده است.روزنامه انگلیسی دیلی میرر مدعی شده فلورنتینو پرس سعی داشته تا در معامله‎ای بیل و پوگبا را عوض کند و این ستاره ولزی بوده که با این انتقال موافقت نکرده است.

دستمزد بیل در رئال مادرید سالی ۱۵ میلیون یورو است، این رقم بسیار بالا است و بیل تصمیم دارد تا زمانی که باشگاهی بیشتر یا حداقل معادل آن را پیشنهاد نکرده، از رئال مادرید جدا شود.

Email this page

نسخه مناسب چاپ