اخبار کوتاه خارجی
 

رضایی در بروخه ماندنی شد

سایت بلژیکی خبر داد کاوه رضایی فعلا در تیم بروخه ماندنی شده و این تیم قصد فروش او را ندارد.به گزارش ایسنا و به نقل از سایت voetbal24، کاوه رضایی که با درخشش در شارلوا راهی بروخه بلژیک شد نتوانست در این تیم انتظارات را برآورده کند با این حال بعد از تعویض سرمربی تیم بروخه و روی کار آمدن فیلیپ کلمنت باشگاه بروخه قصد دارد به این بازیکن ایرانی زمان بدهد تا بتواند خودش را در تیم نشان دهد. رضایی در بازی‌های پیش فصل و دوستانه فرصت درخشش و قانع کردن سرمربی برای حضور در زمین بازی را دارد و می‌تواند در این فصل نیز برای بروخه به میدان برود. رضایی که با ۵ میلیون یورو به بروخه پیوسته است، پیش‌تر در فهرست فروش تیمش قرار داشت.

ستاره های NBA به بروکلین پیوستند

ستاره‌های فصل گذشته گلدن استیت و بوستون به تیم بسکتبال بروکلین نتز پیوستند.به گزارش خبرگزاری فارس، در ادامه نقل و انتقالات لیگ بسکتبال NBA کوین دورنت ستاره دو سه فصل گذشته گلدن استیت، با عقد قراردادی به بروکلین نتز پیوست.قرارداد او ۴ ساله و به ارزش ۱۶۴ میلیون دلار تعیین شده است. این در حالی است که گلدن استیت برای حفظ او ۲۲۱ میلیون دلار برای ۵ فصل در نظر گرفته بود، اما این ستاره NBAجدایی را به ماندن ترجیح داد.بروکلین در زمینه نقل و انتقالات فعال بوده و این تیم همچنین کایری اروینگ ستاره بوستون و دی آندره جردن را هم به خدمت گرفت تا تیم قدرتمندی را برای فصل بعد آماده کند.

رئیس لالیگا: ترجیح می دهم نیمار به لالیگا باز نگردد

تهران- ایرنا- خاویر تباس رئیس لالیگا اسپانیا در بحبوحه گمانه زنی‌ها در خصوص بازگشت احتمالی نیمار به نیوکمپ، با زیر سوال بردن رفتارهای مرد برزیلی، تاکید کرد که ترجیح وی این است که این بازیکن به بارسلونا و لالیگا بازنگردد.تباس با زیر سوال بردن رفتارهای نیمار، تاکید کرد که بارسلونا نباید بار دیگر وی را به نیوکمپ و لالیگا باز گرداند.وی اظهار داشت: ترجیح می‌دهم نیمار به بارسلونا برنگردد؛ همیشه می‌خواهیم بازیکنان بزرگ را به لالیگا بیاوریم اما در مورد نیمار، این نوع رفتارها برای رقابت ها نتیجه مثبتی نداشته و اخبار همیشه حول محور کارها و رفتارهای عجیب و غریب نیمار می‌چرخد.برای حفط ارزش های لالیگا تلاش زیادی کرده ایم و دوست نداریم چهره ای که با زحمت ساخته ایم، خدشه دار شود.

برانکو سیاست کاریش را به بازیکنان الاهلی منتقل کرد

سرمربی تیم الاهلی عربستان در تمرین این تیم سیاست‌های کاری‌اش را تشریح کرد.به گزارش خبرنگار مهر و به نقل از روزنامه الشرق الاوسط، برانکو ایوانکوویچ در تمرین اول هفته این تیم سیاست های تمرینی اش در این فصل را برای بازیکنان تشریح کرد.

برانکو از بازیکنانش خواست با کار، همکاری و تلاش اهداف پیش رو در این فصل را محقق کنند. برانکو همچنین تاکید کرد که به تمام بازیکنانش برای ارائه بهترین عملکرد در تمام مسابقات پیش رو اعتماد دارد.

برانکو در حال حاضر روی تمرینات بدنی تمرکز کرده است. دراین تمرین معتز هوساوی مدافع الاهلی بعد از غیبت طولانی در فصل گذشته، حضور داشت.

Email this page

نسخه مناسب چاپ